فهرست ۳۴ نفره تیم‌ملی اعلام شد/دعوت رحمانی، جماعتی و مکانی از فولاد

اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تدارکاتی تیم‌ملی از سوی کارلوس کی‌روش اعلام شد.

دروازه‌بانان:

رحمان احمدی(سپاهان)، دانیل داوری برانشوایگ، علیرضا حقیقی از اسپورتینگ کویلیا، سوشا مکانی از فولادخوزستان، حامد لک از تراکتورسازی تبریز.

مدافعان:

حسین ماهینی از پرسپولیس، مهرداد بیت‌آشور از ونکوور، محسن بنگر از پرسپولیس، محمد خانزاده از ذوب آهن، پژمان منتظری از اصلال، احمد آل‌نعمه از نفت تهران، سیدجلال حسینی از پرسپولیس، امیرحسین صادقی از استقلال، احسان حاج‌صفی از سپاهان، مهرداد جماعتی از فولادخوزستان، مهرداد پولادی از پرسپولیس، هاشم بیگ‌زاده از استقلال.

هافبک‌ها:

جواد نکونام از الکویت، رضا حقیقی از پرسپولیس، بختیار رحمانی از فولادخوزستان، علی کریمی از سپاهان، آندرانیک تیموریان از استقلال، خسرو حیدری از استقلال، مجتبی جباری از الاهلی قطر، قاسم حدادی‌فر از ذوب آهن اصفهان.

مهاجمان:

پیام صادقیان از پرسپولیس، اشکان دژاگه از فولهام، مسعود شجاعی از لاس پالماس، یعقوب کریمی از سپاهان، علیرضا جهانبخش از نایخمن هلند، محمدرضا خلعتبری از پرسپولیس، کریم انصاری‌فرد از تراکتورسازی تبریز، رضا قوچان‌نژاد از چارلتون و رضا نوروزی از نفت تهران.

ملی‌پوشان باید خود را راس ساعت ۱۶:۳۰ روز پنجشنبه به کادر فنی تیم‌ملی در هتل آزادی معرفی کنند و از سوی دیگر باتوجه به این‌که بازیکنان ملی‌پوش تیم‌های سپاهان و تراکتورسازی تبریز در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا حضور دارند، باید روز جمعه، نهم اسفندماه خود را راس ساعت ۱۶:۳۰ به کادر فنی معرفی کنند.

این بازیکنان به منظور حضور در دیدار کویت و گینه به اردوی تیم‌ملی دعوت شدند.

https://hoorkhabar.ir/840کپی شد!
37