نصیرشلال: زارع می‌تواند تیم‌ملی را کنترل کند/موافق حضور پانزوان در کنار سرمربی هستم

نایب‎قهرمان وزنه‌برداری المپیک لندن می‌گوید به نظرم سرمربی جدید تیم‌ملی می‌تواند تیم را کنترل و جمع کند.

نواب نصیر شلال در ارزیابی‌اش از انتخاب سرمربی تیم‌ملی، اظهارکرد: زارع سال‌های گذشته نیز در سمت هدایت تیم‌ملی بوده است و باتوجه به تجربه‌ای که آن زمان داشت و همچنین بیشتر شدن تجربه او پس از گذشت زمان، فکر می‌کنم بتواند تیم‌ملی را کنترل و جمع کند.

وی ادامه‌داد: قرار است پانزوان هم در کنار زارع کار کند که من به شخصه موافق کار و برنامه‌های او هستم. به هر حال انشاالله پانزوان هم بتواند خوب و موفق عمل کند.

این وزنه‌بردار خوزستانی گفت: من با هر دو این مربیان کار کرده ام و به نظرم هم این مربیان نسبت به ملی پوشان آشنایی دارند و هم ما نسبت به آن‌ها شناخت داریم، البته به نظرم این موضوع خیلی مهم نیست و مهم این است که برنامه‌های مربی تیم‌ملی به چه شکل باشد.

نصیرشلال در ادامه درباره برگزاری اردوهای تیم‌ملی عنوان‌کرد: قرار است اردوهای تیم‌ملی از نهم اسفندماه آغاز شوند که من هم در کل خواستار این بودم که اردوها هر چه زودتر شروع شوند.

وی در پایان درباره عدم حضورش در مسابقات کشوری پیش‌رو خاطرنشان‌کرد: من در کل در رقابت‌های کشوری شرکت نمی‌کنم و ترجیح می‌دهم تمرکزم را بیشتر روی حضور در مسابقات بین‌المللی بگذارم.

https://hoorkhabar.ir/759کپی شد!
95
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.