کشف ۶۸ کیلوگرم مواد مخدر در بهبهان

فرمانده انتظامی شهرستان بهبهان از کشف ۶۸ کیلوگرم مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.

سیدنورالدین موسویان اظهار کرد: مأمورین انتظامی این شهرستان در حین گشت‌زنی به یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ که از سوسنگرد به طرف شیراز در حرکت بود مشکوک شدند.

وی افزود: مأموران این فرماندهی این خودرو را در یک تور بازرسی نزدیک کلانتری ۱۱ متوقف کرده و مقدار ۶۷ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک را کشف و ضبط و یک نفر متهم نیز در این ارتباط دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان بهبهان یادآور شد: همچنین در ایست و بازرسی خیرآباد بهبهان نیز مأموران نیروی انتظامی از یکی از مسافران اتوبوس مسیر شیراز به اهواز مقدار یک کیلوگرم هروئین کشف کردند.

موسویان خاطرنشان کرد: متهمان این دو پرونده پس از تکمیل بازجویی و تحقیقات لازم، به همراه مستندات به دستگاه قضایی تحویل داده شدند.

وی تأکید کرد: مأموران انتظامی این شهرستان به منظور تأمین امنیت مجدانه و به صورت شبانه‌روز در حال انجام وظیفه هستند و تمام تلاش خود را برای این مهم به کار می‌برند.

فرمانده انتظامی شهرستان بهبهان افزود: شهروندان نیز باید در این راه با پلیس همکاری کرده و هرگونه آمار و اطلاعات خود در ارتباط با فعالیت‌های مجرمانه را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به نیروی انتظامی اعلام کنند.

https://hoorkhabar.ir/66767کپی شد!
141
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.