دوران حمایت عربستان از تکفیری ها به پایان رسیده است/ وقت بازنشستگی بندر بن سلطان فرا رسیده

رئیس ستاد نیروهای مسلح گفت:عربستان سعودی به هزینه های سنگین سیاست های غلط بندر بن سلطان پی برده است.
سردار سرلشکر سیدحسن فیروزآبادی طی سخنانی اظهار داشت: دوران حمایت عربستان سعودی از تکفیری‌های تندرو و متعصب پایان یافته و شواهد و قرائن حاکی از  تجدید نظر در سیاست داخلی و خارجی و گرایش به اتخاذ خط مشی منطقی‌تر دارد.

رئیس ستاد کل نبروهای مسلح با اشاره به خبر برکناری بندر بن‌سلطان از دستگاه اطلاعاتی عربستان خاطرنشان کرد: بی‌شک حاکمان عربستان سعودی و هزینه‌های سنگین سیاست‌های غلط و جنایتکارانه‌ای که بندربن‌سلطان در پیش گرفته بود پی برده و تصمیم به برکناری او گرفته اند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: بندربن‌سلطان در طول مدتی که مسئولیت دستگاه امنیتی این کشور را بر عهده گرفته است به خاطر شرایط روحی و جسمی ویژه و نیز گرایش شدید و کورکورانه‌ای که به تکفیری‌ها دارد، مسئولیت بسیاری از انفجارهای تروریستی که در کشورهای عراق، سوریه، لبنان و افغانستان اتفاق افتاده است به او نسبت داده می‌شود.

وی افزود: فتنه تروریستی که امروز در سوریه شاهد آن هستیم و این کشور را سراسر تخریب و نابودی هر سه نسل را به دنبال داشته و خون‌های هزاران مردم بی‌گناه و بی‌دفاع را مظلومانه ریخته و ویرانی‌های بی‌شمار به بار آورده است مسلما نزد خداوند متعال بی‌پاسخ نخواهد بود.

فیروزآبادی تاکید کرد: امروز به حمدالله دست ارتش سوریه قوی است و برتر از تروریست‌های به حاشیه رانده شده است و سراسر سوریه در کنترل نیروهای انقلابی است و حتی بسیاری از کسانی که فریب تروریست‌ها را خورده بودند، آگاه شده و در کنار نیروهای انقلابی ایستاده‌اند و از کشور خود دفاع می‌کنند.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در ادامه با اشاره به پیروزی‌های درخشان و عملیات موفقیت‌آمیز ارتش سوریه گفت: دیگر مطمئنا نه حمله نظامی به سوریه موفقیتی به دست می‌آورد و نه تروریست‌ها کاری از پیش می‌برند. بنابراین زمان بازنشسته شدن بندربن سلطان فرا رسیده است.فیروزآبادی در پایان اظهار داشت: خانم کلینتون به عنوان شریک تروریستی بندربن‌سلطان و جان بولتون مرد همیشه در کنار تروریست‌ها که به تازگی با منافقین هم رفیق شده، متاسفانه شنیده می‌شود هر دو قصد کاندیداتوری ریاست جمهوری آمریکا رادارند و گسترش تروریسم در جهان اسلام را به نفع خود و شانسی برای پیروزی می‌دانند که انشاءالله باشکست تروریست‌ها در سوریه امیدهای واهی آنان نیز برباد خواهد رفت.

https://hoorkhabar.ir/441کپی شد!
135