گزینه‌های دستیاری کی‌روش مشخص شدند

مسئولان فدراسیون فوتبال قصد دارند یکی از دو گزینه نهایی مورد نظر کارلوس کی روش را به عنوان دستیار ایرانی این سرمربی پرتغالی انتخاب و معرفی کنند. قرار است این مربی ایرانی جایگزین مربیانی شود که در بین راه و بنابر دلایلی که هیچ وقت مشخص نشد، به همکاری خود با تیم ملی فوتبال ایران پایان دادند.
پس از جدایی سیموئز و امید نمازی از کادر فنی تیم ملی فوتبال ایران، مسئولان فدراسیون بر آن شدند تا با نظر کارلوس کی‌روش و بررسی گزینه‌های پیشنهادی وی، یک مربی کارنامه‌دار ایرانی را به کادر فنی تیم ملی اضافه کنند.در این بین نام گزینه‌هایی همچون مجید صالح و یحیی گل محمدی در مقاطع مختلف مطرح شد و حتی گفته شد که فدراسیون فوتبال گذرنامه یحیی گل محمدی را نیز برای حضور در اردوی آفریقای جنوبی تیم ملی گرفته است. با این حال مسئولان فدراسیون فوتبال با رد حضور این گزینه ها در تیم ملی، عنوان کردند در این زمینه کی روش نظر نهایی را خواهد داد.

در این مورد گفته می شود کارلوس کی روش روی دو گزینه به جمع بندی نهایی رسیده و این موضوع را با مسئولان فدراسیون هم در میان گذاشته است. یک منبع آگاه در فدراسیون فوتبال که خواست نامی از او برده نشود در گفتگو با خبرنگار مهر این خبر را تایید کرد.

با این حال معرفی یکی از این دو گزینه منوط به بررسی بیشتر و انجام مذاکرات شده که طبیعتا با توجه به درگیر بودن این دو مربی با رقابت های لیگ برتر، مذاکرات نهایی در پایان رقابت های لیگ و بعد از ۲۲ فروردین ماه سال آینده صورت خواهد گرفت.

 

https://hoorkhabar.ir/2306کپی شد!
97
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.