اختصاص ۱۵۰ دستگاه اتوبوس و مینی‌بوس برای دیدار فولاد و الفتح

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی اهواز گفت: برای رفت و آمد تماشاگران دیدار فولاد و الفتح، ۱۰۰ دستگاه مینی بوس و ۵۰ دستگاه اتوبوس در نظر گرفته ایم.

محمد رستم‌منش اظهارکرد: طی جلسه ای که روز یکشنبه با مخمل‌زاده، مدیرکل امور اجتماعی استانداری داشتیم و همچنین طی نامه خبیر، معاون سیاسی و اجتماعی استانداری به شرکت های مناطق نفت خیز جنوب، فولادخوزستان، ملی حفاری، سازمان آب و برق، برق منطقه ای و اتوبوسرانی قرار شد جهت جا به جایی تماشاگران برای بازی فولاد و الفتح وسایط نقلیه در نظر گرفته شود.

 

وی ادامه داد: اما تاکنون به جز اتوبوسرانی هیچ ارگانی حاضر به همکاری در این زمینه نشده است و این ارگان ها اعلام کردند که هیچ اتوبوس و مینی بوسی ندارند. وظیفه ساختاری اتوبوسرانی جا به جایی مردم است ولی ما برای این بازی هم تمهیداتی را جهت جا به جایی تماشاگران در نظر گرفته ایم.

 

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی اهواز خاطر نشان کرد: ما برای این دیدار ۱۰۰ دستگاه مینی بوس و ۵۰ دستگاه اتوبوس آماده کرده ایم. به هر حال این یک بازی آسیایی و فراملی است و باید همه در این زمینه کمک کنند، چرا که فولاد آبروی استان است.

 

وی بیان کرد: ما سه نقطه از شهر را جهت استقرار اتوبوس ها و مینی بوس ها در نظر گرفته ایم. این نقاط شامل میدان بسیج (فلکه ساعت)، میدان چهارشیر و سلمان فارسی شرقی است که از ساعت ۱۳ آماده خدمات رسانی هستند.

https://hoorkhabar.ir/1844کپی شد!
161
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.