نظری: تقوی هفته آینده به خوزستان می‌آید/در حال قانع‌کردن مکوندی هستیم

مدیرعامل باشگاه مناطق نفت خیز جنوب گفت: با توجه به ظرفیتی که تقوی دارد، خوشبین هستیم که او بتواند تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان را در لیگ برتر حفظ کند.

محمد نظری اظهار کرد: به دنبال کارهای تیم هستیم و انجام کارها با پیگیری‌های یکی، دو روزه نتیجه نمی‌دهد. توافقات ما با تقوی، نهایی شده است و انشاالله قرار است که او یکشنبه به خوزستان بیاید تا کارهای اجرایی خود را آغاز کند.

مدیرعامل باشگاه مناطق نفت خیز جنوب گفت: ما در حال انجام یکسری از کارها در ورزشگاه مسجدسلیمان و شهرستان هستیم و روند بازسازی ورزشگاه و بحث های مربوط به ظرفیت شهر جهت میزبانی مسابقات، طبق برنامه در حال پیش رفتن است.

نظری در ادامه در پاسخ به این سوال که تقوی کارش را از چه زمانی آغاز می کند؟ گفت: او هفته آینده به خوزستان می آید و طی جلساتی که با یکدیگر خواهیم داشت روی جذب تک تک بازیکنان و سایر موارد صحبت و مذاکره می کنیم.

وی در پاسخ به سوال دیگری که چند درصد از بازیکنان سال گذشته تیم حفظ می‌شوند؟ عنوان کرد: آن بازیکنانی که بار اصلی صعود از لیگ دسته یک به برتر را بر دوش داشته‌اند، حفظ می شوند.

مدیرعامل باشگاه مناطق نفت خیز درباره کادر فنی تیم هم گفت: اکبر محمدی از اعضای کادر فنی است که همراه با تقوی به اهواز می آید. همچنین به دنبال قانع کردن مکوندی هستیم که جزو اعضای کادر فنی بماند و در کنار تیم حضور داشته باشد. به هر حال به دنبال دعوت مکوندی هستیم و تمام تلاش مان این است که در کنار تقوی و محمدی باشد. ما می خواهیم او باشد، چرا که حضور او در تیم، هم برای خودش و هم برای آینده تیم خوب است. ما علاقه‌مند به حضور مکوندی در کنار تیم هستیم.

وی درباره مدت قرارداد تقوی توضیح داد: قرارداد تقوی برای یک سال و البته مشروط بر اینکه به اهداف‌مان برسد، است. یعنی تیم ما باید در نیم فصل اول در جایگاهی باشد و امتیازاتی را کسب کند که در نیم فصل دوم خیال‌مان از بابت ماندن تیم در لیگ برتر راحت باشد.

نظری با بیان این‌که تقوی مربی با دانشی است، گفت: او مربی‌ای فنی است و تجارب بسیار خوبی نیز در لیگ برتر کشور دارد. با توجه به ظرفیتی که تقوی دارد، خوشبین هستیم که او بتواند تیم ما را در لیگ برتر حفظ کند. به هر حال با توجه به این‌که سال اول حضورمان در لیگ است، هدفمان تثبیت تیم در لیگ می‌باشد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا تقوی لیست جذب بازیکنان مورد نیاز و مازاد را به باشگاه ارائه داده است؟ خاطر نشان کرد: هم ما و هم تقوی لیست هایی داریم که قرار است طی هفته آینده آن‌ها را با یکدیگر بررسی کنیم، البته اولویت ما جذب بازیکنان بومی است.

مدیرعامل باشگاه مناطق نفت خیز جنوب درباره آغاز تمرینات تیم عنوان کرد: طی جلساتی که هفته آینده با تقوی خواهیم داشت، در این خصوص هم صحبت می‌کنیم.

وی در پایان عنوان کرد: بحث‌هایی هم مبنی بر تاسیس موسسه فرهنگی ورزشی وجود دارد، چرا که طبق تبصره ماده ۱۳ بند ب برنامه پنج ساله توسعه نمی توان برای تیم های حرفه ای لیگ برتر فوتبال از هزینه های دولتی استفاده کرد و این از الزامات AFC است که یک موسسه غیردولتی برای تیم تاسیس شود و ما هم طبق این موضوع به دنبال تاسیس یک موسسه فرهنگی- ورزشی هستیم.

 

https://hoorkhabar.ir/46858کپی شد!
42
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.