عمران‌زاده: صورتم به جای بخیه، ۶ منگنه خورده است!/ همه ایران از دیدن «پایتخت ۳» شاد هستند

مدافع تیم فوتبال استقلال از سریال پایتخت ۳ و معرفی فرهنگ مازندران از طریق این سریال دفاع کرد.

حنیف عمران زاده در خصوص آخرین شرایط خود و اینکه صورت او چند بخیه خورده است اظهار داشت:صورت من ۶ منگنه خورده که درد آن از بخیه خیلی بیشتر است.

وی افزود:در این چند روز صورتم خیلی متورم شده و درد شدیدی را تحمل کردمولی جا دارد از زحمات کادر پزشکی باشگاه استقلال، دکتر ستوده و رضایی تشکر کنم.همچنین بازیکنان استقلال خیلی پیگیر وضعیت من بودند و در این بین نفراتی مثل محمد رضا مهدوی، امیر علی دانایی، علی صالحی و وریا غفوری با تماس های خود احوالم را جویا شدند که از آنها تشکر می کنم.

مدافع تیم فوتبال استقلال در خصوص شعار های هواداران این تیم بعد از بازی با نفت تهران علیه کادر فنی و بازیکنان تیمش گفت: من بعد از بازی هم نظرم را گفتم اما انصافا هواداران در این چند روز من یکی را شرمنده خود کردند. روی صحبت من هم با مردم است، انصافا بازیکنان در زمین خیلی زحمت می کشند ولی نمی دانم چرا توپ های ما گل نمی شود. بچه های تیم هم از باخت خیلی ناراحتند و در این یکی دو روز ناراحتی در چهره تک تک آنها موج می زد ولی این درست نیست که به آنها لقب بی غیرت بدهیم.

عمران زاده در ادامه افزود: ما تمام تلاش خود را انجام دادیم ولی امسال خیلی مشکلات داشتیم که بهتر است الان دیگر در موردش حرفی نزنم چون تیم دو بازی حساس در پیش دارد. هنوز هم کار تمام نشده و مطمئن باشید اگر در اهواز نتیجه بگیریم همه چیز بر می گردد.

مدافع مازندرانی تیم استقلال که اصالتا اهل چمستان شهر نور است در خصوص سریال پایتخت ۳ گفت: من تک تک قسمت های این سریال را دیده ام ولی این روزها چیزهایی شنیده ام که قرار است جلوی پخش آن را بگیرند! نمی دانم چرا این موضوع مطرح شده ولی می خواهم بگویم این سریال گویش و لهجه شیرین مازندران را به همه ایران معرفی کرد. کجای این کار ایراد دارد؟نمی دانم چرا به این قست سریال که در آن نقی معمولی احترام به بزرگتر را تبلیغ می کند و

خواهر او در سریال به آقای پنجعلی احترام می گذارد را نمی بینند؟ این نشان دهنده فرهنگ مردم مازندران است و همه ایران با دیدن این سریال شاد می شوند اما متاسفانه هر روز اظهار نظرهایی می کنند که این سریال متوقف شود.

عمران زاده در ادامه گفت و گو با فارس تاکید کرد:من خودم یک مازندرانی هستم و افتخار می کنم این سریال را تماشا می کنم اما امیدوارم سریال پایتخت ۳ همینطور ادامه داشته باشد و حتی این سریال به قسمت ۱۰ هم برسد.من خودم در پشت صحنه این سریال حاضر شده ام و دیدم چه گریم های سخت و کار طاقت فرسایی دارند اما کار نکنند سیروس مقدم و عوامل زحمتکش آن که در این چند سال نوروزی نداشته و از خانواده های خود دور بودند دلزده نشوند.

وی در خصوص اینکه نقش کدام یک از عوامل این سریال را می پسندد گفت: واقعا کار همه این عزیزان دیدنی است ولی محسن تنابنده،احمد مهرانفر، خانم ریما رامین فر و علیرضا خمسه فوق العاده ظاهر شده اند.

مدافع استقلال در خصوص اینکه آیا محسن تنبانده اهل مازندران است یا خیر گفت: فکر نمی کنم خودش در مازندران به دنیا آمده باشد ولی مادر و یا خاله او در قائمشهر زندگی می کنند.

وی در پایان در خصوص محرومیت خود از بازی با الجزیره گفت: من به دلیل دریافت کارت زرد از داور بازی قبل از این دیدار محروم شدم.

https://hoorkhabar.ir/3578کپی شد!
90