برگزاری ۶۰ برنامه گفتمان دینی اعتکاف در اندیمشک

رئیس اداره تبلیغات اسلامی اندیمشک از اجرا و برگزاری ۶۰ برنامه گفتمان دینی در ایام اعتکاف و در جمع معتکفین این شهرستان خبر داد.

حجت‌الاسلام سعید علیپور  از اجرا و برگزاری ۶۰ برنامه گفتمان دینی در ایام اعتکاف و در جمع معتکفین این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: این گفتمان‌ها با موضوعات مختلف از جمله ولایت فقیه، فرهنگ شیعه در اسلام، امام شناسی، ولایت و امامت مایه پویایی دین اسلام، رابطه دین و سبک زندگی، راهکارهای مقابله با جنگ نرم با تلاش و همت ائمه محترم جماعات مساجد و مبلغین شهرستان اندیمشک برگزار شد.

وی افزود: پاسخگویی به مسائل شرعی و بیان احکام، اعزام مبلغ و مبلغه، اعزام مداح اهل‌بیت(ع) و برگزاری محافل دعا و مناجات و مصیبت خوانی، برگزاری جلسات قرآن، اجرای مسابقات فرهنگی از دیگر برنامه‌های این اداره در ایام اعتکاف بوده است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی اندیمشک اضافه کرد: همچنین توزیع دو عنوان کتاب “اعتکاف سنت حسنه” و “خلعت اعتکاف” از دیگر اقدامات این در ایام اعتکاف در سطح شهر و بخش‌های مرکزی و الوار گرمسیری این شهرستان بوده است.

وی خاطر نشان کرد: در مدت سه روز اعتکاف در ماه رجب المرجب در ۲۰ مسجد شهرستان اندیمشک تعداد ۲۰۱۶ نفر از مردم مؤمن و ولایتمدار این شهرستان حضور پیدا کردند که حضور جوانان در این مراسم معنوی و سنت حسنه از سال‌های قبل بسیار چشمگیرتر بود.

https://hoorkhabar.ir/31187کپی شد!
35
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.