ترافیک محورهای منتهی به شوشتر سنگین است

از عصر امروز ترافیک بسیار سنگین در محورهای منتهی به شهرستان شوشتر حاکم شده و تردد در مرکز شهر شوشتر نیز به سختی انجام می‌شود.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری این شهرستان عصر امروز در بازدید از سایت‌‌های تاریخی شوشتر اظهار کرد: ترافیک بسیار زیاد خودرویی و انسانی در معابر و خیابان‌های شهرستان شوشتر حاکم شده است.

علی‌محمد چهارمحالی افزود: در دور دوم سفرهای نوروزی شهرستان شوشتر سهم بسیار چشم‌گیری را به خود اختصاص داده است به نحوی که حضور در سایت‌های تاریخی شهرستان شوشتر نسبت به روزهای گذشته اصلا قابل مقایسه نیست.

وی با اشاره به افزایش چشمگیر بازدید‌های انجام شده توسط گردشگران در ۲۴ ساعت گذشته گفت: از روز گذشته تا پایان وقت بازدید روز دوشنبه حضور گردشگران در شهرستان شوشتر بسیار زیاد است به نحوی که ورودی سایت آبشارهای شوشتر با ترافیک انسانی مواجه شده است.

وی خاطرنشان کرد: بر ارائه خدمات به گردشگران شهرستان شوشتر نظارت دقیقی وجود دارد و بازرسی از اصناف، هتل‌ها، اقامتگاه‌ها و … به صورت روزانه انجام می‌شود و در این زمینه اشراف کامل وجود دارد.

چهارمحالی با اشاره به اینکه در سال‌جاری برای نخستین بار سایت تاریخی مسجد جامع شوشتر بر روی گردشگران باز شده است، گفت: در سال‌جاری گردشگران زیادی از مسجد جامع شوشتر بازدید کرده‌اند و راهنمایان تور در این سایت تاریخی نیز مستقر شده‌اند.

دبیر ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان شوشتر افزود: شهرستان شوشتر مقصد سفر بسیاری از گردشگران خوزستانی است و علاوه بر این خوزستانی‌های زیادی نیز برای گذران روزهای نوروز به این شهرستان سفر می‌کنند و به این دلیل ترافیک بسیار سنگینی در خیابان‌های شهر شوشتر حاکم شده است.

https://hoorkhabar.ir/3026کپی شد!
140