پیوستن فولاد اکسین خوزستان به جمع دانش‌بنیان‌ها

هورنیوز – احمد صادقیان مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان با اعلام این خبر و با تاکید بر اینکه دانش‌بنیان شدن شرکت و محصولات آن، امتیازات و مزایای بسیاری در راستای گسترش تولید محصولاتی با ارزش‌افزوده بالا و نیز توسعه محصولات و خدمات شرکت را در پی خواهد داشت، اظهار داشت: این شرکت در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی سال «تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین» نامیده شده، تمام سعی خود را کرده که این شعار سال را محقق سازد.

 

این مقام مسئول ادامه داد: این شرکت به لحاظ فنی، مالی و سیستمی توانسته است، پارامتر‌های مورد نظر و آیین‌نامه‌های ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان را پشت‌سر بگذارد و نهایتا در فهرست شرکت‌های دانش‌بنیان قرار گیرد.

 

مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان گفت: شرکت‌های دانش بنیان، موسسات خصوصی یا تعاونی هستند که به‌منظور افزایش علم و ثروت، توسعه اقتصادی بر پایه دانش و تحقق اهداف علمی و اقتصادی در راستای گسترش اختراع و نوآوری و در نهایت تجاری‌سازی نتایج تحقیق و توسعه(شامل طراحی و تولید کالا و خدمات) در حوزه فناوری‌های برتر و با ارزش‌افزوده بالاتر تشکیل می‌شوند.

 

صادقیان در پایان ضمن تبریک این مهم به خانواده بزرگ شرکت فولاد اکسین خوزستان، اظهار امیدواری کرد که این رویداد گام مهمی در جهت پیشرفت و کسب موفقیت‌های بیشتر باشد.

https://hoorkhabar.ir/710945کپی شد!
42
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.