هتل سه ستاره در مرز شلمچه ساخته می‌شود

مدیرکل حج و زیارت خوزستان گفت: به منظور ارایه خدمات رفاهی و اسکان زائران در مرز شلمچه، پروژه ساخت هتل سه ستاره در این منطقه، روز سوم خرداد ماه همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر کلنگ‌زنی می‌شود.

 

ناصر حویزاوی اظهار کرد: با توجه به اعزام روزانه ۲۰ دستگاه اتوبوس حامل مسافران عتبات عالیات از مرز شلمچه در ایام عادی و دیگر ایام سال از جمله روزهای تاسوعا، عاشورا، اربعین، روز عرفه و عید نوروز، فراهم کردن امکانات لازم رفاهی برای تمام زائران سراسر کشور که از این گذرگاه عبور می‌کنند و همچنین شهروندان و زائران کشورهای مسلمان دیگر که از این نقطه مرزی وارد کشورمان می‌شوند، ساخت یک هتل در مرز شلمچه ضرورت پیدا کرده است.

وی ادامه داد: روز سوم خردادماه همزمان با کلنگ‌زنی این پروژه، رییس سازمان حج و زیارت کشور میزان اعتبار ساخت هتل و همچنین محل تامین اعتبارات لازم اعلام خواهد کرد. این هتل سه ستاره در سه طبقه و در زمینی به مساحت ۵ هکتار ساخته می‌شود.

مدیرکل حج و زیارت خوزستان گفت: همچنین در بعد از ظهر همان روز، نیز زائرسرای شهدای عملیات طریق‌القدس در بُستان در زمینی به مساحت ۵ هکتار کلنگ‌زنی می شود. با ساخت این زائرسرا، خدمات اسکان و خدمات رفاهی به تمامی زائرانی که از این گذرگاه عبور می‌کنند، ارایه می شود.

https://hoorkhabar.ir/34954کپی شد!
94
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.