برگزاری مراسم بزرگداشت شهید ناهی از منکر در مسجد جامع خرمشهر

مسئول امور شهدای گمنام کمیته جست‌وجوی مفقودین گفت: آیین بزرگداشت طلبه شهید امر به معروف و نهی از منکر در مسجد جامع خرمشهر برگزار می‌شود.

مهدی رضایی اظهار کرد: مراسم بزرگداشت شهید علی خلیلی طلبه ناهی از منکر در مسجد جامع خرمشهر برگزار خواهد شد.

وی افزود: این مراسم با حضور کاروان‌های راهیان نور روز پنج شنبه ۷ فروردین ماه بعد از نماز معرب و عشا آغاز خواهد شد.

مسئول امور شهدای گمنام کمیته جست‌وجوی مفقودین خاطرنشان کرد: در این مراسم آیت الله مروی سخنرانی خواهد کرد و مداحان اهل بیت (ع) به مداحی می‌پردازند.

رضایی در پایان از اقشار مختلف مردم به ویژه جوانان و نوجوانان خواست به منظور تجلیل از این شهید امر به معروف و نهی از منکر در مراسم بزرگداشت شهید علی خلیلی حضور یابند.

در روز ۲۵ تیرماه سال ۱۳۹۰ حادثه‌ای دردناک در یکی از محلات شرق تهران رقم خورد که در این حادثه جوان ۱۹ ساله‌ای به نام علی خلیلی از مربیان مؤسسه بهشت تهران در هنگام بازگشت از هیئت در حالی که همراه چند نفر از شاگردان یک مدرسه بود، به واسطه امر به معروف و نهی از منکر مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

این طلبه غیور بهمن ماه سال ۹۲ نیز مجدداً در بیمارستان بستری و پس از یک ماه به خانه منتقل شد اما سرانجام عصر روز یکشنبه سوم فروردین سال ۹۳ در بیمارستان بعثت دعوت حق را لبیک گفت و به شهادت رسید.

پیکر شهید خلیلی روز سه شنبه پنجم فروردین ماه در میان خیل باشکوه  مردم شهیدپرور تهران تشییع شد و در قطعه ۲۴ بهشت زهرا (س) در کنار دیگر شهیدان آرام گرفت..

https://hoorkhabar.ir/3244کپی شد!
168