کسر ۱۵ درصد از قرداداد صادقیان و حقیقی/ خاطی‌ها در اختیار دایی قرار گرفتند

رئیس کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس از کسر ۱۵ درصد از قرارداد پیام صادقیان و علیرضا حقیقی به دلیل درگیری در مسابقه تدارکاتی این تیم برابر نفت تهران خبر داد.
در جریان دیدار تدارکاتی تیم فوتبال پرسپولیس برابر نفت تهران که روز ۲۸ اسفندماه در ورزشگاه دستگردی تهران برگزار شد، پیام صادقیان و رضا حقیقی با یکدیگر درگیری فیزیکی پیدا کردند که این اتفاق با اخراج این دو بازیکن از زمین همراه شد.در این رابطه صبح امروز شنبه نشست کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس با حضور این دو بازیکن و محمد پنجعلی سرپرست تیم فوتبال برگزار شد که کمیته انضباطی باشگاه رای به کسر ۱۵ درصد از قرارداد این دو بازیکن داد.

محمود سالارکیا در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان این خبر افزود: هر دو بازیکن ضمن ابراز ندامت به خاطر این درگیری، از مسئولان باشگاه پرسپولیس درخواست عفو کردند که ما اولا این دو بازیکن را در اختیار کادرفنی قرار دادیم و تصمیم بر این گرفته شد که درصورتیکه کادرفنی تا پایان فصل از این دو بازیکن ابراز رضایت داشته باشند، بخشی از جریمه کاهش یابد.

وی ادامه داد: یکی از دلایل مشروط گذاشتن این حکم، تخلفات پیام صادقیان در این فصل بوده است. ما سعی کردیم نگاه پدرانه نسبت به وی داشته باشیم ولی این برخورد اخیر باعث شد تا او را تنبه کنیم. در صورتیکه بار دیگر این بازیکن دچار تخلف شود، علاوه بر این جریمه، محرومیت هم شامل حال وی خواهد شد. البته امیدوارم این اتفاق رخ ندهد، چراکه او جوان و آینده‌دار است.

رئیس کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس در پایان گفت: بحث بازدارندگی و متنبه کردن بازیکن است و مجازات هم باید در راستای همین موضوع باشد. این دو بازیکن هم از عمل خود ابراز ندامت کردند و بر همین اساس حکم را مشروط گذاشتیم تا ببینیم در ادامه مسابقات چه رفتاری از آنها سر خواهد زد.

 

https://hoorkhabar.ir/2698کپی شد!
163