تقوی به نیمکت نفت‌مسجدسلیمان نزدیک شد

مجتبی تقوی نسبت به سایر گزینه های هدایت نفت مسجدسلیمان شانس بیشتری برای نشستن روی نیمکت این تیم دارد.

محمد نظری، مدیرعامل باشگاه مناطق نفت خیز جنوب اظهار کرد: با چند گزینه وارد مذاکره شده ایم ولی هنوز با کسی به توافق نهایی نرسیده ایم و با کامل شدن بررسی های مان طی چند روز آینده، سرمربی تیم مشخص می شود.

وی افزود: ما خواسته های مان را به این مربیان گفته ایم. معمولا مربیان تیم را می‌گیرند و با برنامه های خودشان کار می کنند ولی باشگاه های نفتی به این صورت نیستند و ما خودمان برنامه‌های‌مان را به مربی ارایه می دهیم و شرایط مان را به آن‌ها می گوییم.

مدیرعامل باشگاه مناطق نفت خیز جنوب در پاسخ به این سوال که آیا گزینه های هدایت تیم همچنان سعداوی، مظلومی، ویسی، مرفاوی و تقوی هستند؟ گفت: بله، این مربیان از گزینه های هدایت تیم هستند ولی هنوز با هیچ مربی ای به توافق نهایی نرسیده ایم و منتظر هستیم تا آن‌ها خواسته های ما و ما هم خواسته های آن‌ها را بررسی کنیم و درنهایت هر کدام از آن‌ها که به اهداف ما نزدیک تر بود، انشاءالله سرمربی تیم می شود.

وی در پاسخ به سوال دیگری که گویا مجتبی تقوی شانس بیشتری برای هدایت تیم دارد؟ عنوان کرد: بله، به همین صورت است، ما شرایط‌مان را به او گفته ایم و قرار است از مسجدسلیمان بازدیدی داشته باشد و پس از آن، نظر خود را به ما اعلام می کند.

نظری با بیان این که باشگاه شروطی را برای سرمربی تیم تعیین کرده است، گفت: از جمله شروط ما این بوده است که باید مکوندی، سرمربی سابق تیم، به عنوان مربی در کنار تیم باشد و همچنین برخی از بازیکنان فعلی حفظ شوند. ما نمی خواهیم تیم به صورت آسانسوری کار کند. تثبیت تیم در نیمه بالای جدول هم از دیگر شروط ما است.

وی با بیان این که از دیگر شروط ما هماهنگی سرمربی با تماشاگران‌مان است، افزود: سال گذشته در لیگ یک در نیم‌فصل اول آن مربی‌ای داشتیم که با تماشاگران هماهنگ نبود و به همین دلیل به رده نهم رسیدیم ولی در نیم فصل دوم مربی‌ای آوردیم که با تماشاگران هماهنگ بود و همین موضوع باعث نتیجه گرفتن تیم شد، به همین دلیل قصد داریم امسال نیز مربی‌ای بیاوریم که با تماشاگران هماهنگ باشد.

مدیرعامل باشگاه مناطق نفت خیز جنوب عنوان کرد: ما می خواهیم مانند باشگاه نفت تهران و تیم خودمان در فصل گذشته لیگ یک، با کمترین هزینه، بهترین بهره وری و نتیجه را داشته باشیم ولی متاسفانه بیشتر مربیان به این صورت هستند که تیم را به آن‌ها می دهند و آن‌ها هر کاری که دوست دارند انجام می دهند ولی ما می خواهیم خودمان هم نظارت داشته باشیم و تجربه ثابت کرده آن تیم هایی موفق هستند که هیات مدیره قوی، با تسلط بر آن تیم کار و مربی را یاری و هدایت کند.

https://hoorkhabar.ir/25922کپی شد!
85
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.