خودپردازها در آستانه نوروز از کار افتادند/ مردم در انتظار واکنش بانک مرکزی

همزمان با هشدارهای بانک مرکزی به بانک‌های کشور برای ارائه خدمات بانکی و به ویژه روزآمد کردن عابر بانک‌ها، اختلال خودپردازهای برخی بانک‌ها در آستانه نوروز نارضایتی مردم از عملکرد آنها را به همراه داشته است.
هر چند بانک مرکزی در طول چند هفته گذشته خواستار روزآمد شدن عابر بانک‌ها و ارائه خدمات از طریق خودپردازها شده است اما در آستانه نوروز و افزایش مراجعه مردم برخی خودپردازهای بانکی قادر به ارائه خدمات به مردم نیستند.

از این رو ، این بانک‌ها با تغییراتی که بر روی دستگاه های خودپرداز بانکی انجام داده اند، به مشتریان اعلام می کنند که دستگاه قادر به ارائه خدمات نمی باشد و برخی دیگر حتی از ارائه خدمات مانند تغییر رمز کارت بانکی مشتریان خود نیز سرباز می‌زنند.

گرچه مشکل بستن شبکه شتاب بر روی مشتریان همواره یکی از مشکلاتی بوده است که مردم در روزهای پایانی هر ماه و سال با آن مواجه هستند، اما در روزهای اخیر مراجعات مردم به خودپردازها به اوج خود رسیده است.

البته به نظر می رسد سیستم خودپردازهای بانکی به دلیل حجم گسترده مشتریان دچار مشکل شده و از کار افتاده است. در این شرایط مردم خواستار رسیدگی بیشتر بانک مرکزی هستند و نسبت به عملکرد برخی بانکها انتقاد دارند.

در همین حال، انتقاد مردم از عملکرد برخی بانک‌ها در این روزها به اوج خود رسیده و مشاهدات عینی خبرنگار مهر نیز حاکی از آن است که اختلال و قطعی‌ موقتی خودپردازهای برخی بانک‌ها در طول دو روز اخیر را تائید می‌کند.

یکی از مشتریان شبکه بانکی نیز با نارضایتی به خبرنگار مهر گفت: هنوز رمز کارت خود را تغییر نداده است و هم اکنون که برای تغییر رمز و سپس برداشت پول از حساب خود مراجعه کرده، سیستم خودپرداز که بانک مورد نظر نیز است، به وی پاسخ نداده است.

https://hoorkhabar.ir/2491کپی شد!
101
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.