ظرفیت چاپ آثار هنری و ادبی حوزه هنری خوزستان در سال۹۳ افزایش می‌یابد

سرپرست حوزه هنری خوزستان گفت: در روزهای پایان سال که هوا بهاری است عرصه فرهنگ و هنر نیز بهاری شده است.

محمود نادری در حاشیه نشست نقد و بررسی مجموعه داستان “عاشقانه مارها” نوشته غلام‌رضا رضایی اظهار کرد: فعالیت رسمی حوزه هنری در  بخش ادبیات با رویداد بزرگ “بزرگداشت قیصر امین‌پور” آغاز شد و ما روزهای پایانی سال را باز به ادبیات اختصاص دادیم تا سالی ادبیاتی را پشت سر گذاشته باشیم.

 وی با اشاره به برگزاری برنامه‌های ادبی در حوزه هنری خوزستان اظهار داشت: این برنامه‌ها به این دلیل است که می‌خواهیم بگوییم ادبیات مهم است و بنا داریم در آینده نیز مجموعه‌ای از کتاب‌های اهل ادب استان را مورد بررسی قرار دهیم.

نادری با اشاره به ادبیات پایداری افزود: استان خوزستان نقش مهمی در تولید ادبیات پایداری این سرزمین داشته است و مفتخریم به این که چنین پیشینه‌ای داریم. به احترام این پیشینه و سرمایه ادبی، تلاش می‌کنیم که چرخ ادبیات این استان به خوبی بچرخد  و ما شاهد پیشرفت در زمینه ادبیات مدرن، شعر و داستان باشیم.

سرپرست حوزه هنری خوزستان با دعوت از هنرمندان خوزستان و حضور فعال در این عرصه خواستار این شد که اهالی ادب و هنر مراودات بیشتری با حوزه هنری داشته باشند و به طراحی و اجرای برنامه‌های این چنینی بپردازند.

 وی در خصوص چاپ آثار نویسندگان و شاعران گفت: ظرفیت خوبی در سال ۹۳ برای چاپ آثار در نظر گرفته‌ایم تا آثار خوب جوانان خوزستانی را به کشور ارایه دهیم.

https://hoorkhabar.ir/2134کپی شد!
103