باهنر : نامشروع خواندن دولت‌ قبل ادامه فتنه است

رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه نامشروع اعلام کردن دولت گذشته قطعا ادامه فتنه است گفت: نامشروع خواندن دولت‌ گذشته کوبیدن به طبل فتنه‌گران است.
محمدرضا باهنر رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری امروز در نشستی‌خبری که در دفتر مرکزی جامعه اسلامی مهندسی برگزار شد، در خصوص سفر کاترین اشتون به تهران و دیدار وی با فتنه‌گران، گفت: بحث‌هایی در محافل صورت گرفته مبنی بر سفر اشتون به ایران برای دیدار با فتنه‌گران صورت گرفته است و من نمی‌خواهم این موضوع را تایید یا رد کنم، اما باید بگویم دستگاه دیپلماسی در این خصوص به صورت سریع و شفاف پاسخ دهد.

وی ادامه داد: اگر دستگاه دیپلماسی از این دیدار مطلع بوده خطا کرده و باید آن را جبران کند و اگر هم مطلع نبوده عذر بدتر از گناه است.

رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه ایران بی‌در و دروازه نیست، تاکید کرد: اگر آقایان عرضه ندارند و نمی‌توانند سیاست‌های راهبردی را محافظت کنند باید فکری کرد. مجلس پیگیری می‌کند و نتیجه را به سمع و نظر مردم خواهد رساند.

باهنر در پاسخ به این سوال که یکی از روزنامه‌های اصلاح‌طلب دولت‌های نهم و دهم را نامشروع خوانده و پاسخ شما چیست؟ اظهار داشت: نامشروع اعلام کردن دولت گذشته قطعا ادامه بحث فتنه است چرا که سران فتنه هم همین قضیه را مطرح می‌کردند و این حرف‌ها دنباله‌رو حرف آنهاست و باید نسبت به حرف‌هایی که می‌زنند پاسخ‌گو باشند.

وی خاطرنشان کرد: من هم به دولت گذشته نقدی داشتم، اما نقد منصفانه مقوله دیگری است و نامشروع خواندن دولت‌های گذشته کوبیدن به طبل فتنه‌گران است. ضمن اینکه نظام اجازه نمی‌دهد بعضی از فتنه‌گران سر از لانه‌های خود بیرون بیاورند.

رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری درباره اینکه جبهه پیروان خط امام و رهبری چه برنامه‌هایی برای انتخابات مجلس آینده دارد؟ گفت: ما تا انتخابات ۲ سال و نیم فاصله داریم و الان نباید فضای کشور را انتخاباتی کنیم. بحث‌هایی از سوی مشاوران دولت پیرامون قضیه انتخابات مطرح شد که به نظرم رئیس‌جمهور از این مسائل مطلع نبوده و یا بدون نظر وی این بحث‌ها مطرح شد.

باهنر با بیان اینکه احزاب و تشکل‌های سیاسی در درون خود درباره انتخابات بحث و بررسی می‌کنند، گفت: ما هم در جبهه پیروان فعالیت‌های خود را انجام می‌دهیم و تمام تلاش‌مان این است که اصول‌گریان را به وحدت حداکثری برسانیم.

https://hoorkhabar.ir/2044کپی شد!
142