واقعیات جامعه جهانی طبق خواسته‌های آمریکا پیش نمی‌رود/ مردم سالاری دینی در کشور تثبیت شده است

رهبر معظم انقلاب اسلامی در جمع زائران و مجاوران حرم رضوی ضمن تبریک فرا رسیدن سال جدید اظهار امیدواری کردند که سال نو سالی در شان ملت ایران باشد.
رهبر معظم انقلاب در نخستین روز سال ۱۳۹۳ در جمع زائران و مجاوران حرم رضوی سخنرانی کردند که بخش هایی از بیانات ایشان را در ادامه می خوانید:-از خداوند متعال زندگی پربرکت برای همه ایرانیان و مسلمانان سراسر جهان خواستارم / انشالله سال نو، سالی در شأن ملت ایران باشد.

– در سال ۹۲، حقیقتا حماسه سیاسی اتفاق افتاد/ در نیمه اول سال، انتخابات ریاست جمهوری و در نیمه دوم، راهپیمایی ۲۲ بهمن.

– معنای شرکت وسیع مردم در انتخابات در طول تاریخ انقلاب این است که مردم سالاری دینی در کشور تثبیت شده است و و نظام توفیق یافته مردم سالاری در کشور نهادینه کند.

-حرف امروز من این است: ملت ایران باید خود را قوی کند‬ / اگر ملتی قوی نباشد به او زور خواهند گفت، باج گیران عالم از او باج میخواهند، او را زیرپا لگد میکنند و به او هجوم و توهین میکنند.

– ‫قوی شدن ملت فقط به تسلیحات جنگی نیست / سه عنصر اقتصاد، فرهنگ و علم اگر در یک کشور باشند آن کشور قوی می شود‬.

– در این عرصه [اقتصاد] هم عزممان را جزم کرده و دست به دست هم دهیم می توانیم اقتصاد را شکوفا کنیم. چشممان به دست دشمن نباشد که کی تحریم را برمیدارند. به درک. نگاه کنیم ببینیم خودمان چه کار می توانیم بکنیم.

– عزیزان من فرهنگ از اقتصاد هم مهمتر است‬ / فرهنگ به معنای هوایی است که تنفس میکنید. اگر این هوا تمیز باشد یک اثر و اگر کثیف باشد اثر دیگری دارد

– بدانید واقعیات جامعه جهانی طبق خواسته‌های آمریکا پیش نمی‌رود

ادامه دارد…

https://hoorkhabar.ir/2638کپی شد!
188