جایگاه سوم خوزستان در مسابقات دوچرخه‌سواری کشور

تیم دوچرخه‌سواری خوزستان جایگاه سوم رقابت‌های قهرمانی کشور را به خود اختصاص داد.

 

محمدعلی چابک، سرپرست هیات دوچرخه‌سواری استان اظهار کرد: این مسابقات از سی‌ام خردادماه به مدت چهار روز در تهران برگزار شد.

وی بیان کرد: تیم استان در ماده اسپرینت توسط رضا رشنو، محمد گنج‌خانلو و عرفان فراهانی به سه مدال برنز رسید و در ماده دورامتیازی توسط محمد گنج‌خانلو در جایگاه سوم قرار گرفت.

سرپرست هیات دوچرخه سواری خوزستان ادامه داد: محمد گنج‌خانلو در ماده های اسکرچ و ۳۰۰۰ متر به ترتیب نشان طلا و برنز به دست آورد. رضا رشنو نیز در ماده های ۲۰۰ متر و کایرین، جایگاه‌های نخست را به خود اختصاص داد.

وی با بیان اینکه تمام عنوان هایی که نمایندگان استان کسب کردند دارای امتیاز بوده است، گفت: محمد گنج‌خانلو در ماده های استقامت ۸۰ کیلومتر و تایم‌تریل انفرادی به ترتیب مقام های چهارم و پنجم را به دست آورد. رضا منده‌زاده نیز به ترتیب در ماده های ۲۰۰ متر و تایم‌تریل انفرادی در رده های نهم و بیست‌وچهارم قرار گرفت. دانیال روسی هم در ماده استقامت ۸۰ کیلومتر رده بیستم را به دست آورد. در پایان با توجه به امتیازهایی که رکاب‌زنان استان کسب کردند، تیم استان در جایگاه سوم قرار گرفت.

چابک خاطرنشان‌کرد: کسب سه نشان طلا و پنج مدال برنز و ایستادن تیم خوزستان بر سکوی سوم این مسابقات، در حضور تیم های قدرتمند آذربایجان و خراسان یکی از بهترین نتایج است.

https://hoorkhabar.ir/96446کپی شد!
59
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.