مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان:

اصحاب رسانه در انتخابات نقش مهمی دارند

این مقام مسئول بر نقش مهم رسانه ها در انتخابات پیش رو تاکید کرد.

هورخبر –آئین گرامیداشت شهید رهبر و شهدای رسانه و رونمایی از کتاب شهدای رسانه و تقدیر از برترین های جام رسانه امید در استان خوزستان با حضور سردار حسن شاهوارپور، مجید منادی مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، سجاد بهمئی مسئول بسیج رسانه خوزستان، مدیران و اعضای کانون های بسیج رسانه شهرستان ها، خانواده های معظم شهدای رسانه، مدیران خبرگزاری ها و پایگاه های خبری شهرستان ها و استان ها برگزار شد.

در همین زمینه منادی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن تبریک آغاز ماه رجب اظهار کرد: هربرنامه ای که به نام رسانه باشد با افتخار حضور پیدا می کنم.

وی ادامه داد: حوزه فرهنگ، هنر و  رسانه بسیار گسترده است مخصوصا در استان خوزستان با تمام مولفه های آن ظرفیت بالایی در این خصوص وجود دارد و اگر هرروز رویداد و برنامه داشته باشیم باز هم ظرفیت وجود دارد.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: برگزاری جام رسانه امید به همت بسیج رسانه استان یک رویداد مبارک، اثرگذار و یادآور کننده ای است که الگوها را فراموش نکنیم، در خوزستان شهدای رسانه ای داریم وافتخار می کنیم که پیشگامان رسانه هستند.

منادی با بیان اینکه  چه بسیار مردمی در خوزستان که دارای مشکل و مطالبات هستند اما دسترسی به رسانه ندارند عنوان کرد: البته عکاسان و خبرنگاران ما در خیلی موارد ورود پیدا می کنند و مطالبات مردم را بیان می کنند.

او افزود: باید اصحاب رسانه به دنبال روایت گری صحیح، به روز مطابق با سلیقه مردم از اتفاقات و مسائل استان باشند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان بر نقش آموزش تاکید کرد و گفت: کل اقشار بسیج در هرجا که خلایی بوده حضور پیدا کرده و از کیان کشور دفاع کرده اند حالا هم در حوزه رسانه، بسیج رسانه در جهت آموزش خبرنگاران در صحنه حضور پیدا کرده است.

او با تاکید بر اینکه اجازه ندهیم عرصه رسانه جولانگاه افرادی شود که دلسوز قلم و رسانه نیستند تصریح کرد: طرح تربیت ۱۰۰۰ دانش آموز خبرنگار را در دست انجام داریم که به عنوان یک حرفه با دلسوزی و آموزش و صلاحیت در رسانه وارد شوند.

وی به رویدادهای مهمی مانند کنگره  ملی شهدا ی خوزستان و دو انتخابات مهم و کلیدی اشاره کرد و افزود: اصحاب رسانه باید بتوانند تبعات انتخاب نادرست یا عدم حضور در انتخابات را برای مردم تبیین کنند.

https://hoorkhabar.ir/715430کپی شد!
4548

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.