کشف بیش از ۲۴ کیلوگرم شیشه در اندیمشک

فرمانده انتظامی اندیمشک گفت: ۲۴ کیلو و ۵۰۰ گرم شیشه از قاچاقچیان مواد مخدر در این شهرستان کشف و ضبط شد.

اکبر کروندی اظهار کرد: در یک عملیات پلیسی پیچیده توسط مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی و با همکاری اطلاعاتی با سربازان گمنام امام زمان (عج) یک باند توزیع شیشه که قصد وارد کردن این مقدار مواد را از استان تهران به خوزستان داشتند، متلاشی شد.

وی افزود: قاچاقچیان مواد را به طرز ماهرانه‌ای در دو دستگاه خودروی سواری جاسازی کرده بودند که با هوشیاری ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این مواد کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی اندیمشک اضافه کرد: در این رابطه پنج نفر که سه نفر از آنان خانم هستند دستگیر و با تشکیل پرونده برای طی مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند ضمن این‌که دو دستگاه خودروی سواری نیز ضبط شد.

کروندی با اشاره به کشفیات و مبارزه با سوداگران مرگ توسط این نیرو در این شهرستان تصریح کرد: اندیمشک در پیشانی مبارزه با مواد مخدر در استان قرار دارد و این نیرو تمام تلاش خود را برای مبارزه با این پدیده شوم به کار بسته است.

وی خاطرنشان کرد: به‌کارگیری نیروهای کاردان و زبده توسط ناجا و نیز همکاری خوب و سازنده سربازان گمنام امام زمان (عج) با نیروی انتظامی منطقه نقش مهمی در امر مبارزه با مواد مخدر داشته و حجم کشفیات مواد مخدر توسط ناجا به خوبی بیانگر شدت عمل و جدیت این نیرو برای مبارزه با قاچاقچیان و سوداگران مرگ است.

براساس این گزارش، با تلاش مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر اندیمشک از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۴۰ کیلوگرم انواع مخدر در اندیمشک کشف و ۶ باند تهیه و توزیع مواد مخدر نیز متلاشی شده است.

https://hoorkhabar.ir/68924کپی شد!
173