بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به مناسبت ۱۲ فروردین

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به مناسبت فرارسیدن یوم‌الله ۱۲ فروردین، سالروز استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، بیانیه ای صادر کرد.

متن این بیانیه در زیر آمده است:

«یوم‌الله ۱۲ فروردین؛ به فرموده ی حضرت امام خمینی(ره) روز امامت امت و روز نخستین حکومت الله است. تجلی واقعی اراده ملی و عزم راسخ ملت در تعیین سرنوشت کشور و نظام و نشان از روحیۀ استقلال طلبی و آزادیخواهی ملت بزرگ و رشید ایران اسلامی است که با رای اکثریت قاطع مردم(۲/۹۸ درصد) در رفراندومی ملی بروز و ظهور یافت.

ما آغاز سال ۱۳۹۳ و بهار طبیعت، سال «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملّی و مدیریّت جهادی»؛ همراه با تسلیت ایام شهادت و حزن واندوه بانوی دوعالم، حضرت صدیقۀ کبری فاطمۀ زهرا« سلام الله علیها»؛ فرارسیدن یوم‌الله ۱۲ فروردین، سالروز استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را گرامی می داریم.

حرکت عظیم و سرنوشت‌ساز ملت ایران در راستای اهداف عالی انقلاب اسلامی در سال گذشته، سال «حماسۀ سیاسی ، حماسۀ اقتصادی» و خلق حماسه‌هایی چون برگزاری با شکوه و بی بدیل انتخابات ریاست جمهوری و حضور گسترده، انقلابی، آگاهانه و پرمعنا در راهپیمایی عظیم و مردمی یوم الله ۲۲ بهمن توانست دشمن را در طراحی استراتژی های شکست خورده و عملیات روانی و جنگ رسانه ای علیه ایران به فضاحت وخواری کشانده و فصل نوین و بستر تازه‌ای از افتخار و تجارب برجسته و مفید را برای حرکت و کار و تلاش مضاعف در سال «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملّی و مدیریّت جهادی» در راستای تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی و تعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران رقم بزند.

“یوم‌الله ۱۲ فروردین”؛ سالروز استقرار و تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ، روز تجلی مشارکت وهمدلی واقعی مردم در تعیین سرنوشت خود می باشد . این روز که به فرموده امام راحل عظیم الشأن یوم الله است از رخدادهای عظیم و استثنایی تاریخ معاصر در همه‌پرسی مردمی و تعیین نوع و شکل حکومت خود در جهان می‌باشد.

اکنون ملت سرافراز ایران در دهه چهارم از حیات طیبۀ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با عبوری موفقیت آمیز از سه دهه‌ی گذشته، دوازدهم فروردین امسال را در شرایطی پیش رو دارد که ملت ایران اعم از جوانان خلاق و پرانرژی نسل های دوم و سوم انقلاب اسلامی همراه با فرزنگان باتجربه و اندیشمند نسل اولی‌ در پیشرفت و رشد و تعالی همه جانبه، متوازن و مستمر کشور در حرکتی رو به جلو بوده و تا رساندن این حکومت به دست صاحب‌الامر ادامه داده و در این راه از هیچ کوششی دریغ نورزند.

ملت رشید ایران در سال ۱۳۹۳، سالی که توسط مقام معظم رهبری «مدظله العالی» با نام “اقتصاد و فرهنگ با عزم ملّی و مدیریّت جهادی ” مزین گشته، می‌کوشد تا با عزم راسخ ملی، مدیریت جهادی، تلاش مضاعف هدفمند و مستمر جهادی در جهت اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به سمت فتح قله‌های پیشرفت و عدالت گام‌های اساسی برداشته و در نیل به اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی و رسیدن به قلل رفیع عزّت و شرافت با پیشرفت‌های خیره‌کننده و شگرف خود با بهره گیری از منابع انسانی و خدادادی، کار و سرمایۀ ایرانی و تبدیل ضعف ها و تهدیدات به قوت هاو فرصت ها و بهره مندی از روحیۀ ایثارگری و جهادی و عملیاتی؛ ضمن فرهنگ سازی درست در تمامی عرصه ها و تعمیق و گسترش معارف دینی و اسلامی و آداب و اخلاق و رفتار الهی و ترویج هنجارها و باورهای صحیح اجتماعی بتواند در عرصه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی، علمی، فناوری، اقتصادی، صنعت دانش بنیان، جهان را مات و مبهوت عظمت اراده‌ی راسخ و پولادین فرزندان غیور خود نموده و در راستای تحقق کامل احکام و اخلاق و معارف اسلام و تعالیم انبیاء الهی که اساس و شاخص عمدۀ نظام جمهوری اسلامی است گام های اساسی بر‌دارد.

نامگذاری هایی که در ابتدای هر سال توسط مقام معظم رهبری «مدظله العالی» انجام می شود ، نشان از عزم ملی مردم کشور و سمت و سوگیری نظام در راستای شعار آن سال است و نامگذاری امسال با عنوان “اقتصاد و فرهنگ با عزم ملّی و مدیریّت جهادی” گویای عزم و مدیریت و تلاش ملی، جدی، همه جانبه و جهادی در عرصۀ اقتصاد و فرهنگ در چارچوب های نظام دانسته و پیشرفت اقتصادی و رشد و تعالی معنویت و توسعه مکارم اخلاقی و فرهنگی را دو بال اساسی پیشرفت اعلام کرده است.»

https://hoorkhabar.ir/3758کپی شد!
162
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.