«معراجی‌ها» اولین فیلم میلیاردی اکران نوروز ۹۳/ جمعه ۱۵۰ میلیونی فیلم ده‌نمکی

مدیرپخش فیلم سینمایی «معراجی‌ها» با اشاره به فروش ۱۵۰ میلیونی این فیلم در روز جمعه از «معراجی‌ها» به عنوان اولین فیلم میلیاردی اکرن ۹۳ نام برد.

امیر قطبی مدیر پخش شرکت فیلمیران با بیان مطلب فوق اظهار داشت:با فروش ۱۵۰ میلیون تومانی «معراجی‌ها» در روز جمعه مجموع فروش این فیلم از ۱ میلیارد تومان گذشت تا اولین فیلم میلیاردی اکران نورزی شود.

وی افزود: روز پنجشنبه «معراجی‌ها» در تهران ۶۳ میلیون تومان فروش کرد و در سینماها‌ی آزادی،قدس، ایران،زندگی و شکوفه به سئانس فوق‌العاده رسید اما روز جمعه شاهد استقبال بسیار خوب مخاطبان بودیم به طوریکه در تهران ۷۰ و در شهرستانها ۸۰ میلیون و در مجموع ۱۵۰ میلیون تومان فروش کرد.

مدیر پخش شرکت فیلمیران ادامه داد: فروش «معراج‌ها» در تهران ۵۶۰ و در شهرستان ۴۷۰ میلیون تومان بوده است تا در مجموع شاهد فروش ۱میلیارد و ۳۰ میلیون در ۱۶ روز اکران عمومی خود باشد.

قطبی تصریح کرد: روز جمعه به ترتیب سینما آزادی با ۱۲ میلیون،زندگی با ۶ میلیون،شکوفه با ۵/۵ میلیون،فرهنگ با ۵ میلیون، ایران با ۴ و قدس با ۳ میلیون تومان بیشترین فروش «معراجی‌ها» را به خود اختصاص دادند.

براساس این گزارش، در نسخه سینمایی «معراجی‌ها» اکبر عبدی، دانیال عبادی، بهاره افشاری، برزو ارجمند، مهران رجبی، پوراندخت مهیمن، پندار اکبری، سید جواد هاشمی، اصغر نقی‌زاده، عباس محبوب، ماشاالله شاه‌مرادی زاده و غیره بازی کرده‌اند و برخلاف خلاصه‌های منتشر شده، نسخه سینمایی داستانی کاملاً متفاوت با سریال دارد.

در خلاصه داستان نسخه سینمایی آمده است محمد با بازی پندار اکبری جوانی است که شوق رفتن به جبهه را دارد اما با مخالفت‌های سرسختانه پدرش (با بازی مهران رجبی) مواجه می‌شود و پدر برای رفتن او به جبهه شرط‌های عجیب و غریب می‌گذارد تا اینکه محمد شبانه از خانه فرار کرده و به جبهه می‌رود و پدر برای بازگرداندن او راهی منطقه می‌شود.

https://hoorkhabar.ir/1737کپی شد!
160
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.