نمایندگان خوزستان برای جلوگیری از انتقال آب کارون محکم ایستاده‌اند

نماینده مردم آبادان در مجلس با بیان اینکه نمایندگان خوزستان برای جلوگیری از انتقال آب کارون محکم ایستاده‌اند، گفت: هنوز در برخی از شهرستان‌های خوزستان آب به صورت جیره‌بندی است.‌

جواد سعدون‌زاده ظهر امروز در آیین تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان اظهار کرد: نمایندگان مردم خوزستان در مجلس شورای اسلامی در این دوره انسجام و موضع‌گیری جالبی در ارتباط با مسئله آب استان داشتند؛ در استان آبی باید باشد که این سیستم بتواند آن را مدیریت کند.

وی افزود: اقدام نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و همکاری وزیر نیرو در ارتباط با ممانعت از طرح انتقال آب از سرچشمه‌های رودخانه کارون در قالب دو پروژه تونل آبی بسیار شایسته بود و محکم بر ادامه این تصمیم خواهند ماند و هرگونه اقدام به استیضاح در مورد بازگشت این تصمیم را به شکست خواهند کشاند.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: استان خوزستان در بخش آب و فاضلاب که یکی از شاخص‌های رشد است، با ایده‌آل خود فاصله بسیار دارد؛ در مهم‌ترین دژهای انقلاب اسلامی نباید از مشکل تأمین آب شرب صحبت کرد.

سعدون‌زاده با تأکید بر اینکه مسئولان پروژه آبرسانی غدیر را وجه همت خود قرار دهند، ادامه داد: امیدواریم با استفاده بهینه از منابع، این پروژه‌ها به زودی محقق شوند.

https://hoorkhabar.ir/91840کپی شد!
62
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.