برگزاری جام چهارجانبه فوتبال هنرمندان در آبادان

رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان از برگزاری جام چهارجانبه فوتبال هنرمندان در این شهرستان خبر داد.

پیمان ادیبی از برگزاری جام چهارجانبه فوتبال در این شهرستان خبر داد و گفت: چهار تیم سینما، تئاتر، کافه فرهنگ و ترانه به مدت سه روز با یکدیگر در سالن ولیعصر (عج) مجموعه ورزشی دهداری به رقابت پرداختند.

وی افزود: هیئت فوتبال آبادان برگزار کننده این برنامه بود و با حمایت اداره ورزش و جوانان توانستیم مسابقات خوبی را تقدیم علاقه‌مندان به ورزش این شهرستان کنیم.

رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان تصریح کرد: فینال این مسابقات بین تیم‌های سینما و ترانه برگزار شد و در نهایت تیم ترانه با نتیجه چهار بر سه تیم سینما را شکست داد.

وی تصریح کرد: ایجاد رابطه عمیق بین قشر فرهنگی و ورزشی از عمده‌ترین اهداف برگزاری این جام بود تا بتوانیم واژه فرهنگی ورزشی را هر چه بهتر در منطقه ارتقا بخشیم.

ادیبی اضافه کرد: این اهداف در بخش بانوان و آقایان تقویت خواهد شد و همچنین در نظر داریم به استعدادیابی ورزشی در حوزه فرهنگی بپردازیم و ورزش منطقه را بیش از پیش تقویت کنیم.

وی همچنین از برگزاری هفته پنجم رنکینگ پارکت بیلیارد آبادان خبر داد و اضافه کرد: این مسابقات در دو مرحله به صورت دوحذفی و تک‌حذفی برگزار شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان ادامه داد: در مرحله مقدماتی یکصد نفر به مرحله تک حذفی صعود کردند که در نهایت میلاد علیخواهی با ۵۰۰ امتیاز و محمد هلالی با ۴۰۰ امتیاز عنوان‌های اول و دوم را به خود اختصاص دادند.

وی گفت: رضا غلامی و عباس محمدی نیز به طور مشترک با کسب ۳۰۰ امتیاز سوم شدند.

ادیبی تصریح کرد: در جدول کلی رقابت‌های رنکینگ پارکت بیلیارد آبادان میلاد علیخواهی با کسب هزار و ۶۰۰ امتیاز اول، عباس محمدی با هزار و ۵۲۰ امتیاز دوم و حامد فاصله با کسب هزار و یکصد و ۶۵ امتیاز مقام سوم این دوره از مسابقات را از آن خود کردند.

 محل برگزاری این مسابقات آکادمی بیلیارد هتل کاروانسرای آبادان بود.

https://hoorkhabar.ir/91484کپی شد!
99
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.