پایان رقابت‌های وزنه‌برداری جوانان خوزستان

مسابقات قهرمانی وزنه‌برداری جوانان خوزستان با شناخت نفرات برتر به پایان رسید.

سیدعلیرضا قریشی، رییس هیات وزنه‌برداری استان اظهار کرد: این مسابقات روز گذشته، ۳۰ خردادماه در سالن نامجو اهواز برگزار شد.

وی بیان کرد: ۵۵ وزنه‌بردار از شهرستان های بهبهان، امیدیه، رامهرمز، شوشتر، اهواز و مسجدسلیمان و باشگاه های ملی‌حفاری، مناطق نفت خیز جنوب و شرکت نفت و گاز امیدیه با یکدیگر رقابت کردند.

رییس هیات وزنه‌برداری خوزستان درباره نفرات برتر گفت: مهدی زائری در دسته ۶۲ کیلوگرم در مجموع با ۱۹۵ کیلوگرم از اندیمشک، هانی یونسی‌فر در دسته ۶۹ کیلوگرم در مجموع با ۲۵۰ کیلوگرم از اندیمشک و علی مکوندی در دسته ۷۷ کیلوگرم درمجموع با ۲۸۷ کیلوگرم از نفت اهواز به عنوان قهرمانی دست پیدا کردند.

وی افزود: در دسته ۸۵ کیلوگرم وحید خدادادی در مجموع با  ۳۲۱ کیلوگرم از نفت اهواز، در دسته ۹۴ کیلوگرم رضا دهدار در مجموع با ۳۲۳ کیلوگرم از رامهرمز، در دسته ۱۰۵ کیلوگرم علیرضا دهقان در مجموع با ۳۳۷ کیلوگرم از امیدیه و در دسته ۱۰۵+ کیلوگرم علی خیرانی در مجموع با ۲۸۰ کیلوگرم از اندیمشک در جایگاه نخست قرار گرفتند.

قریشی سطح مسابقات را خوب ارزیابی کرد و گفت: رکورد وزنه‌برداران در حد کشور بود و نفرات برتر در مسابقات قهرمانی کشور که به میزبانی خوزستان و شهرستان شوشتر، نیمه دوم شهریورماه برگزار می شود، شرکت خواهند کرد.

 

https://hoorkhabar.ir/89207کپی شد!
99
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.