دفع فتنه ۸۸ مدیون هوشمندی رهبری و مردم است/ اشتباه مجدد فتنه گران قابل گذشت نخواهد بود

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: مقابله با ۸ ماه فتنه‌گری فتنه‌گران اگر با درایت و هوشمندی رهبر انقلاب و مردم همراه نمی‌شد، معلوم نبود که چه مشکلاتی برای نظام به وجود می‌آمد.

محمداسماعیل کوثری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اتفاقات بعد از انتخابات سال ۸۸ گفت: فتنه ۸۸ یک حرکت کاملاً حساب‌شده با هدایت امریکا و انگلیس بود که با مطرح کردن بحث تقلب در انتخابات و آشوب خیابانی توسط عوامل خود در داخل، اهدافشان را دنبال می‌کردند.

وی افزود: مقابله با ۸ ماه آشوب خیابانی و فتنه‌گری فتنه‌گران اگر با درایت و هوشمندی رهبر انقلاب و مردم همراه نبود، معلوم نبود که چه مشکلاتی برای نظام به وجود می‌آمد و به واقع این هوشمندی و درایت بود که توطئه فتنه‌گران را خنثی کرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: کسانی که در رأس و بدنه فتنه سال ۸۸ بودند، افرادی بودند که خود را بسیار موجه جلوه می‌دادند، اما با نفاق و دورویی این فتنه را به وجود آوردند و فتنه آنها خوشحالی دشمن را به همراه داشت.

کوثری تصریح کرد: حق سرانه فتنه چیزی جز اعدام آنها نیست، چرا که این افراد در جهت براندازی و توطئه حرکت کرده‌اند و اینکه آنها امروز در حصر به سر می‌برند به دلیل بزرگواری رهبری در حق آنهاست.

وی افزود: امروز هم آثار فتنه ۸۸ در برخی مواقع نمود پیدا می‌کند و با روی کار آمدن دولت جدید، امید در دل برخی افراد در این باره زنده شده است که البته باید بدانند این مرتبه مانند سال ۸۸ عملکردشان قابل گذشت نخواهد بود.

https://hoorkhabar.ir/87424کپی شد!
95
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.