کی‌روش: همه می‌دانند باعث و بانی رفتن من کیست/ بیایید از بازی با آرژانتین لذت ببریم

سرمربی تیم‌ ملی فوتبال کشورمان گفت:‌ همه می‌دانند باعث و بانی رفتن من کیست اما بدانید این صحبت‌ها حتی یک صدم درصد هم روی کارآیی من و بازیکنان تأثیر نخواهد داشت.

کارلوس کی روش سرمربی تیم‌ملی فوتبال کشورمان در نشست خبری رو در روی خبرنگاران پاسخگوی سوالات آن‌ها شد.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در ابتدای صحبت هایش در مورد انجام تست پزشکی به روی بازیکنان تیم ملی گفت:‌ تست پزشکی روی بازیکنان عصر روز چهارشنبه انجام شد و مشخص شد که هیچ آسیب دیدگی و مشکلی بعد از بازی سنگین مقابل نیجریه وجود ندارد و این نشان می‌دهد که دو اردوی قبلی ما مفید بوده است.

کی‌روش ادامه داد:‌ منتظر بودم که آخرین آزمایشات و بررسی های پزشکی روی بازیکنان انجام شود و بعد از جلسه می توانم با خرسندی اعلام کنم که مشکلی بعد از بازی دشوار نیجریه نداریم .خیلی خوشحالم که تمام پزشکان و فیزیوتراپ ها اعلام کردند شرایط ما ایده ال و خوب است.این اثبات می کند که کار ما در دو اردوی گذشته برای تیم مفید بوده است.

سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال کشورمان در ادامه این نشست خبری با بیان این که با خصوصیات اخلاقی ایرانی ها آشنا شده افزود:‌ می دانستم که دیر یازود یکسری شایعات مطرح می شود به همه هواداران و مردم تاکید می کنم که این صحبت ها تاثیری در کار تیم ملی نخواهد داشت.

کی روش در خصوص این که گفته می شود او اعلام کرده بعد از جام جهانی از ایران می رود تصریح کرد: این مصاحبه ای بود که خیلی وقت پیش انجام شده است و همان صحبت‌هایی است که قبلا زده ام. چیز جدیدی نیست. خیلی وقت پیش این مسئله را مطرح کرده بودم .خواسته قلبی من کار در ایران بود اما وقتی فدراسیون و وزارت ورزش موافق این مسئله نیستند کاری از دست من بر نمی آید.

کی روش در باره تاکید رییس جمهوری ایران بر ماندن ایشان در ایران گفت: افتخاری برای من است که بدانم بالاترین مقام اجرایی ایران یکی ازهواداران من است و باعث افتخار است که هیچوقت فراموش نمی کنم.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در خصوص فضای اردوی تیم ملی هم خاطر نشان کرد: در اردوی تیم ملی آرامش حاکم است. باید این وضعیت را حفظ کنیم و با آرامش به مصاف آرژانتین برویم. بازی مقابل آرژانتین بزرگترین بازی تاریخ ایران خواهد بود . وقتی شما چنین بازی را پیش رو دارید حاضر نیستید آن را با چیزی عوض کنید. در حال حاضر تمامی بازیکنان، دستیاران و کادر تیم ملی با تمرکز و تعهد کامل به جلو حرکت می کنند و سعی می کنیم تا روحیه بالای تیمی را حفظ کرده و به مصاف آرژانتین برویم.به شما قول می دهم که بازیکنان در بازی مقابل آرژانتین هم با یاد هواداران و مردم ایران با روحیه بالا به میدان می‌روند.

کی روش در پاسخ به سوالی مبنی بر این که چرا مصاحبه قدیمی او قبل از بازی با آرژانتین منتشر شده اظهار داشت:‌ من در اردوی اتریش و چند روز پیش هم من همین مطلب را مطرح کردم و همه می دانند که باعث و بانی این صحبت ها کیست و به خاطر چه کسانی است اما بدانید که این صحبت ها حتی یک صدم درصد هم روی کارایی من و بازیکنان تاثیر نخواهد داشت و حتی عکس آن هم عمل می کند.

وی خاطرنشان کرد: سعی می کنیم همان نقشه نیجریه را برایآرژانتین هم اجرا کنیم ولی آن بچه کوچولو یعنی مسی و دیگران را کنترل کردن خیلی سخت است.خوشبختی در خانه ما آمده است و ما نباید این فرصت شیرین را از دست بدهیم و این یک فرصت شیرینی است که شاید یک بار برای بازیکنان من روی دهد.

کی‌روش در پایان اظهار داشت: هر چقدر به ما پول بدهند که بازی با آرژانتین را عوض کنیم به هیچ وجه عوض نمی‌کنیم و بعضی از این بازیکنان در چند سال آینده به نوه هایشان می‌گویند که با مسی بازی کرده ایم و بیایید با هم از این بازی با آرژانتین لذت ببریم.

https://hoorkhabar.ir/85868کپی شد!
74