رئیس شورای کارون: حدود جغرافیایی و سیاسی شهرستان کارون ابلاغ شود

رئیس شورای اسلامی شهرستان کارون گفت: یکی از مهمترین مشکلات شهرستان کارون حدود جغرافیایی و سیاسی شهرستان بوده که تاکنون فقط صورت شفاهی اعلام شده و کتباً ابلاغ نشده است.

نخستین جلسه همفکری و بررسی مشکلات شهرستان کارون ظهر امروز با حضور مسئولان به منظور طبقه‌بندی و اولویت بندی مشکلات شهرستان کارون و ارائه راهکارهای مناسب جهت برون رفت از وضعیت موجود، نخستین جلسه همفکری و بررسی مشکلات شهرستان کارون برگزار شد.

رئیس شورای اسلامی شهرستان کارون در این جلسه اظهار کرد: یکی از مهمترین مشکلات شهرستان کارون حدود جغرافیایی و سیاسی شهرستان بوده که تاکنون فقط صورت شفاهی اعلام شده و کتباً ابلاغ نشده است.

سید شبر موسوی افزود: مشکل آب شرب، قطع مکرر و کیفیت نامطلوب آب که فراگیر و در سطح استان است از دیگر مشکلات شهرستان بوده و وضعیت فاضلاب بحرانی و غیرقابل تحمل شده است.

وی با بیان اینکه مشکلات بیکاری فراگیر است بیان کرد: بومی کردن اشتغال در شهرستان کارون و الزام استفاده ادارات دولتی از نیروهای بومی و استفاده از ظرفیت بالقوه این شهرستان از جمله مجتمع پرورش ماهی آزادگان که از بزرگترین مجتمع‌های خاورمیانه است، می‌تواند کارگشای برخی مشکلات باشد.

عباس حزبه پوران دیگر عضو شورای اسلامی شهر کوت عبدالله گفت: پیگیری‌های مجدانه‌ای برای رفع کاستی‌ها در شورای شهر کوت عبدالله آغاز شده که امید است به سرانجام برسد.

https://hoorkhabar.ir/83130کپی شد!
116
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.