فتح‌الله‌زاده:استقلالی‌ها بی غیرت نیستند/این بازیکنان همان‌هایی هستند که قهرمان شدند

مدیر عامل باشگاه استقلال گفت: بازیکنان استقلال بی غیرت نیستند زیرا آنها همان بازیکنانی هستند که فصل پیش قهرمانی لیگ را بدست آوردند.
علی فتح الله زاده درخصوص دیدار  شب گذشته استقلال مقابل الشباب که با شکست آبی‌پوشان همراه شد، گفت: بازی خوبی را انجام دادیم اما دیدید که داور چینی چگونه در این مسابقه برای ما سوت زد. او دو پنالتی مشهود و صددرصد که یک بچه هم آن را تشخیص پنالتی می‌داد نگرفت.

وی ادامه داد: لیگ قهرمانان آسیا را خوب شروع نکردیم اما قول می‌دهم خوب تمام کنیم. از هواداران هم تشکر می‌کنم که دعوت ما را پذیرفتند و به ورزشگاه آمدند اما متاسفانه شکست خوردیم. با این حال قول می‌دهم صددرصد نتیجه امشب را جبران کنیم.

مدیرعامل استقلال درخصوص شعار هواداران علیه بازیکنان که آنها را بی‌غیرت خطاب می‌کردند گفت: به هیچ‌عنوان بازیکنان استقلال بی‌غیرت نیستند و از هواداران واقعی این تیم می‌خواهم اجازه ندهند یک عده در بین آنها نفوذ کرده و الفاظی که مناسب آنها نیست را سر دهند چون بازیکنان ما بی‌غیرت نیستند.

وی افزود: بازیکنان استقلال همان‌هایی هستند که امسال قهرمان غرب آسیا شده و تا نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا پیش رفتند بنابراین باز هم از هواداران می‌خواهم تا آخر ما را حمایت کنند.

فتح‌الله‌زاده تاکید کرد: فردا فیلم مسابقه را به AFC ارسال خواهیم کرد البته فدراسیون فوتبال هم کار خودش را می‌کند و ما فیلم این بازی را به روابط بین‌الملل فدراسیون نیز ارسال خواهیم کرد اما چون در این دیدار متضرر شدیم، خودمان نیز جداگانه فیلم این بازی را به AFC ارسال خواهیم کرد.

https://hoorkhabar.ir/818کپی شد!
61