اسحاقی: پاکسازی مناطق آلوده و برخورد با خرده‌فروشان در دستور کار است

فرمانده انتظامی خوزستان از امحا ۸۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر با شیوه‌های نوین در روز پنجشنبه در محل پارک دولت اهواز خبر داد.

 

سردار محمدرضا اسحاقی در شورای مبارزه با مواد مخدر که امروز (۲۵ خردادماه) در استانداری خوزستان برگزار شد، عنوان کرد:با توجه به اینکه بعضی از مردم مدعی هستند که ما به نام مواد مخدر، زباله در خارج از شهر می‌سوزانیم اکنون اقدام به سوزندان مواد مخدر با شیوه‌های نوین و با آلودگی کمتر در مرکزشهر می‌کنیم تا مورد مشاهده عموم قرار بگیرد و اعتماد مردم استان در این زمینه جلب شود.

فرمانده انتظامی خوزستان بیان کرد: تلاش‌های صورت گرفته در برگزاری برنامه‌ها و مانورهای مختلف از سوی دستگاه‌های اجرایی در سال گذشته و دو ماهه نخست سال، جایگاه خوزستان را در بخش مبارزه با مواد مخدر ارتقا داده است.

وی افزود: اقدامات مبارزه با مواد مخدر در قالب امحا مواد مخدر، استفاده از ظرفیت‌های اطلاع‌رسانی دستگاه‌های اجرایی و سازمان‌های مردم‌نهاد، تبلیغات محیطی و اطلاع‌رسانی از طریق رسانه‌های شنیداری و نوشتاری موجب ارتقا سطح دانش مردم نسبت به پیشگیری از اعتیاد شده است.

فرمانده انتظامی خوزستان بیان کرد: در یک ماه اخیر نیز پاکسازی مناطق آلوده و برخورد با خرده‌فروشان مواد مخدر بیش از سایر برنامه‌ها در دستور کار قرار گرفته است.

اسحاقی گفت: اطلاع‌رسانی در محیط‌های فرهنگی نیز با استفاده از دانشگاه علوم پزشکی و تشکل‌های مردم نهاد صورت گرفته، همچنین اطلاعاتی از سوی کمیته اطلاع‌رسانی مبارزه با مواد مخدر در اختیار امام جمعه‌های شهرستان‌ها قرار می گیرد تا از این طریق در مساجد، مردم با شیوه‌های پیشگیری از اعتیاد آشنا شوند.

https://hoorkhabar.ir/78010کپی شد!
81
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.