شیلی ۳ – استرالیا ۱ / کانگوروها اسیر سرخپوشان + گزارش تصویری

تیم ملی شیلی با گلهای الکسیس سانچز ، بیوسیور و والدیویا توانست که با نتیجه سه بر یک به استرالیا غلبه کند.

به گزارش بیست چهارده ، در دمای ۳۰ درجه شهر کویابا ، شیلی از پس از حریف نه چندان مشکل خود یعنی استرالیا به خوبی  بر آمد.

سانچز ، والدیویا و بیئوسیخر در دقایق ۱۲ و ۱۴ و ۹۲ برای شیلی گل زدند و تک گل استرالیا توسط تیم کیهیل دقیقه ۳۶ به ثمر رسید.

الکسیس سانچز ، بازیکن بارسلونا که به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شد، در این بازی جنگید ، پرس کرد و پر تحرک بود و گل اول را هم در دقیقه ۱۱ به ثمر رساند تا ۲۰ هزار شیلیایی حاضر در استادیوم به وجد بیایند. دو دقیقه بعد، باز هم روی حرکت الکسیس این والدیویا بود که گل دوم را به ثمر رساند.

در حالی که به نظر می رسید بازی تمام شده باشد ، در دقیقه ۳۴ گل کیهیل با ضربه سر امیدها را برای استرالیا زنده کرد. کیهیل با سانتر از جناح راست با ضربه سر دروازه سرخپوشان شیلی را گشود.

استرالیا  چند دقیقه بعد روی ضربه کیهیل این فرصت را داشت تا بازی را به تساوی بکشاند اما این بار براوو ، دروازه بان شیلی به خوبی توپ را مهار کرد. کیهیل یک گل دیگر هم زد که به درستی توسط داور مردود اعلام شد. برشیانو هم دو موقعیت دیگر داشت تا بازی را به تساوی بکشاند اما بیوسیور در دقایق پایانی گل سوم شیلی را زد تا خیال شیلیایی ها راحت شود.

با توجه به شکست سنگین اسپانیا به هلند، حالا شیلی تبدیل به یکی از بخت های اصلی صعود از گروه دوم جام جهانی شده است. بازی بعدی این تیم مقابل اسپانیا حکم فینال گروه را خواهد داشت.

در دیدار اول این گروه هلند توانست با برتری ۵ بر یک از سد اسپانیا بگذرد و در پایان روز نخست دیدار‌های گروه B با تفاضل گل ۴+ در صدر جدول قرار بگیرد. اسپانیا مدافع عنوان قهرمانی با توجه به شکست سنگینی که مقابل هلند متحمل شد در قعر جدول قرار گرفت. شیلی با این پیروزی در رده دوم قرار گرفت و استرالیا به دلیل تفاضل گل کمتر در رده سوم قرار گرفت.

گزارش تصویری دیدار تیمهای شیلی – استرالیا

https://hoorkhabar.ir/74733کپی شد!
116