تقدیر مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از اصحاب رسانه استان برای حماسه انتخابات

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان ضمن تقدیر از اصحاب رسانه استان، بر اهمیت نقش رسانه در اطلاع رسانی و ایجاد شور انتخاباتی تاکید کرد.

هورخبر –  مجید منادی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان ضمن تقدیر و تشکر از مردم ایران به ویژه مردم خوزستان، اظهار داشت: بر اساس برآوردها و گفته مسئولان اجرایی انتخابات و بر اساس داده‌های بر خط، خوشبختانه با رشد حضور و مشارکت مردم مواجه هستیم.

این مقام مسئول افزود: مشارکت مردم مطالبه مقام معظم رهبری است و ایشان در دور اول انتخابات نیز اشاره کردند که حضور مردم در انتخابات در حد انتظار ما نبود و واقعا اینگونه بود که علل متعددی داشت اما با فعالیت اصحاب رسانه‌های برخط و صداوسیما و دلسوزان، روحانیت، اساتید، مسئولان ستادها و دو کاندیدا، کمک شد و امروز صبح و بعدازظهر شاهد مشارکت در انتخابات بودیم و امیدواریم که این شور و فرهنگ برای مشارکت در سرنوشت همیشه وجود داشته باشد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: از اصحاب رسانه که در مخابره و اطلاع رسانی حماسه حضور مردم نقش جدی دارند تقدیر و تشکر می‌کنم. یکی از سلاح‌های دشمن تحریف است یعنی ممکن است مشارکت خوب باشد اما رسانه‌های دشمن و بیگانه تردید افکنی کنند.

منادی بیان کرد: تجربیات و درددل‌های اصحاب رسانه، در نشستی پس از انتخابات تجربه نگاری می‌شود و در قالب نامه‌هایی به مقامات مسئول ارسال می شود تا در انتخابات بعدی شاهد کاهش مشکلات در این بخش باشیم. جا دارد رسانه‌ها نیز مشکلات مسیر اطلاع رسانی را روایت کنند.

https://hoorkhabar.ir/716480کپی شد!
5457
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.