رئیس کل دادگستری خوزستان:

وصول بیش از ۹۰۰ میلیارد تومان از معوقات حق آلایندگی استان

این مقام مسئول گفت: مبلغ ۹۳۵ میلیارد تومان از مطالبات حق آلایندگی استان وصول شد که با احتساب رقم وصول شده سال گذشته، این عدد به هشت هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان رسیده است.

هورخبر –  علی دهقانی رئیس کل دادگستری استان درخصوص موضوع پیگیری وصول معوقات پرداخت حق آلایندگی شرکت‌های صنعتی در استان اظهار داشت: با توجه به تاکید رئیس قوه قضائیه در خصوص وصول حق آلایندگی استان‌ها، در راستای عدالت اجتماعی و تحقق حقوق عامه مردم خوزستان، مطالبات معوق چهار شرکت نفت و گاز استان به حیطه وصول درآمده که پس از واریز به حساب خزانه داری کل کشور به منظور مصالح استان و بهبود محیط زیست و تأمین منابع شهرداری‌های استان از سوی مدیران مربوطه هزینه می‌شود.

وی افزود: با توجه به صدور احکام نمایندگی از سوی این دادگستری برای نماینده تعرفه شده از سازمان امور مالیاتی کشور، جمع وصولی عوارض آلایندگی با احتساب ۱۲ ماهه سال ۱۴۰۲ و فروردین سال جاری، به مبلغ هشت هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان رسیده است.

این مقام مسئول ضمن تقدیر از پیگیری‌های رئیس سازمان امور مالیاتی کشور در جهت پیگیری وصول عوارض آلایندگی در سال گذشته و فروردین ماه سال جاری، گفت: این دادگستری همکاری‌های لازم را در راستای تحقق درآمدهای عمومی کشور به ویژه وصول عوارض آلایندگی و پیگیری حقوق مردم، کما فی سابق پیگیری و معمول خواهد داشت.

https://hoorkhabar.ir/716170کپی شد!
3793
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.