«شهد رسانه» برگزیدگان خود را شناخت

سومین جشنواره مطبوعاتی «شهد رسانه» در حوزه تخصصی صنعت نیشکر با معرفی برگزیدگان به ایستگاه پایانی رسید.

هورخبر –  مراسم اختتامیه این جشنواره همزمان با سومین جشنواره ملی شکرستان با حضور ناصری مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی، مدیران عامل واحدهای نیشکری و با مشارکت پرشور اهالی فرهنگ و رسانه برگزار شد.

در مراسم اختتامیه، ولید آلبوناصر دبیر جشنواره شکرستان، استقبال رسانه‌ها از این جشنواره را عاملی برای شکوفایی هر چه بیشتر صنعت نیشکر دانست.

معرفی برگزیدگان سومین جشنواره شهد رسانه

بر اساس اعلام نظر هیئت داروان، در بخش یادداشت، مرتضی آژند از پایگاه خبری «کاوش اخبار» و شاهین بهرامی از پایگاه خبری«حبیب خبر» به ترتیب رتبه دوم و سوم را کسب کردند. ساناز فدعمی از سایت «تاباخبر» شایسته تقدیر شد. در بخش یادداشت، هیچ یک از آثار حائز رتبه اول نشد.

در بخش گزارش، شهلا روشنی از روزنامه «دنیای اقتصاد» مقام اول و شهرزاد امیری از پایگاه خبری «نبض شهر» رتبه سوم را به دست آوردند. در این بخش، سیمین غافلی از «کشاورزی پرس» شایسته تقدیر شد. در بخش تیتر نیز مقام دوم را فاطمه کاظمی از پایگاه خبری «دیدارنیوز» کسب کرد و مریم مقدم از روزنامه «کار و کارگر» شایسته تقدیر شد. در این بخش هیچ یک از آثار ارسالی حائز رتبه اول و سوم نشدند.

در بخش خبر، مقام دوم به معصومه عامری از روزنامه «پیام ما» رسید. محمدرضا بنوره از خبرگزاری ایرنا و مهدی ربیع از «تواناخبر» نیز به‌صورت مشترک به مقام سوم دست یافتند. در این بخش، شایان حاجی نجف از خبرگزاری ایسنا شایسته تقدیر شد.

در بخش ویژه(خودکفایی)، غلامرضا فروغی نیا از پایگاه خبری «اقتصاد بومی» به رتبه دوم دست یافت. هیچ یک از آثار ارسالی حائز رتبه‌های اول و سوم نشدند. در این بخش، مجتبی حیدری از روزنامه چشم‌انداز شایسته تقدیر شد.

بر اساس این گزارش، رقابت بیش از ۵۰ روزنامه‌نگار در بخش‌های خبر، یادداشت، تیتر، مصاحبه، گزارش و بخش‌های ویژه در جشنواره شهد رسانه، از دید اساتید رسانه، مطلوب است و در مقایسه با دیگر جشنواره‌های رسانه‌ای حتی رقابت‌های مطبوعاتی در سطح ملی، این جشنواره یکی از رقابتی‌ترین جشنواره‌های رسانه‌ای است.

https://hoorkhabar.ir/716168کپی شد!
2509
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.