دومین رکورد تناژ تولیدی تاریخ فولاد اکسین شکسته شد

مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان با بیان اینکه در سال گذشته دومین رکورد تناژ تولیدی تاریخ فولاد اکسین شکسته شد، گفت: اکسین در تولید محصولات با ارزش افزوده بالا پیشتاز است.

هورخبر –  علی محمدی مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان با بیان اینکه اکسین در تولید محصولات با ارزش افزوده بالا پیشتاز است، اظهار داشت: در سال ۱۴۰۲ علیرغم محدودیت‌های انرژی در حوزه گاز و برق، شرکت فولاد اکسین خوزستان موفق به ثبت دومین رکورد تولیدی تاریخ این شرکت شد.

وی افزود: مطابق برنامه‌ریزی‌ها ۶۵۶ هزار تن تولید در سال گذشته هدفگذاری شده بود که با همت کارشناسان و کارگران این شرکت، ۷۲۰ هزار تن تولید به ثبت رسید که نشان از رشد ۱۰ درصدی دارد و سهم بیشتر این تولیدات به محصولات API و با ارزش افزوده بالا اختصاص داشته است.

محمدی عنوان کرد: شرکت فولاد اکسین به عنوان نخستین تولیدکننده محصولات با استاندارد APIدر خاورمیانه، سهم ۹۰ درصدی تولیدات خود را به این نوع محصولات اختصاص داد که رشد ۳۰ درصدی نسبت به رکورد قبلی داشته است.

وی ادامه داد: در این میان، ثبت رکورد ۹۸ درصدی راندمان کیفی تولید، نتیجه‌ای درخشان در حوزه تولید است که نقش بسیار مهمی در سودآوری شرکت ایفا کرده، به گونه‌ای که سودآوری ۷۶ درصدی را برای شرکت به ارمغان آورده و درآمدهای شرکت را ۶۶ درصد رشد داده است.

محمدی گفت: همچنین علیرغم محدودیت‌های انرژی که منجر به کاهش و بعضا توقف تولید در بسیاری از واحدهای تولیدی شده بود، فولاد اکسین رکورد ۹۴ درصدی آماده به کاری تجهیزات را به ثبت رساند که موفقیت چشمگیری به شمار می‌رود.

وی افزود: امید است با از بین رفتن محدودیت‌های انرژی در سال ۱۴۰۳ در کنار عزم جدی و همت بالای نیروی انسانی این شرکت، شاهد تداوم رکوردشکنی در حوزه‌های مختلف این شرکت باشیم.

https://hoorkhabar.ir/716098کپی شد!
1978
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.