افزایش سقف پرداخت خسارت صندوق بیمه حوادث طبیعی ساختمان

معاون صندوق بیمه‌ای حوادث طبیعی ساختمان گفت: سقف پرداخت خسارت نسبت به سال ۱۴۰۲ برای امسال افزایش قابل توجهی پیدا کرده است به طوری که از حدود ۳۰ میلیون تومان به ۹۵ میلیون تومان رسیده است.

هورخبر –  ناصر یارمحمدیان عضو هیات عامل و معاون فنی و امور بیمه‌ای صندوق بیمه حوادث طبیعی ساختمان اظهار داشت: خوشبختانه سقف پرداخت خسارت نسبت به سال ۱۴۰۲ برای امسال افزایش قابل توجهی پیدا کرده است به طوری که از حدود ۳۰ میلیون تومان به ۹۵ میلیون تومان رسیده است.

این مقام مسئول در ادامه گفت: متناسب با افزایش سقف پرداخت صندوق حق بیمه نیز به این صورت است که امسال مجموع حق بیمه صندوق حوادث طبیعی ساختمان ۳۰۰ هزار تومان در بودجه ۱۴۰۳ تعیین شده که از ۳۰۰ هزار تومان حدود ۹۰ هزار تومان بر عهده مالکان است که از طریق قبوض برق توانیر آن را وصول و به خزانه واریز می‌کند.

یارمحمدیان همچنین اظهار کرد: حال این که توانیر این مبلغ را به شکل وصول می‌کند معمولا به این صورت است که در قبوض ماهانه به شکل برابر مبلغ را تقسیم می‌کند یعنی ۹۰ هزار تومان را اگر به شکل ماهانه بخواهد دریافت کند ماهی ۷ هزار و ۵۰۰ تومان از مالک مسکونی دریافت خواهد کرد.

https://hoorkhabar.ir/716078کپی شد!
3872
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.