تقدیر امام جمعه اهواز از حضور حماسی مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس

نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: به حول و قوه الهی و اراده مردم اسلامی، به زودی شعار مرگ بر اسرائیل تبدیل به گلوله‌های آتشینی خواهد شد که این رژیم منحوس را محو خواهد کرد.

هورخبر – حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمدنبی موسوی فرد امام‌جمعه اهواز در آیین سیاسی عبادی نماز جمعه اهواز اظهار داشت: از حضور با ارزش مردم در راهپیمایی روز قدس تشکر می‌کنم و باید بگویم که مثل همیشه خوش درخشیدید.

این مقام مسئول افزود: استکبار جهانی باید بداند که تنها کشورهای اسلامی، نابودی رژیم صهیونیستی را مطالبه نمی‌کنند بلکه امروز همه وجدان‌های بیدار کف خیابان‌ها بودند. مسئولان باید قدر این حضور را بدانند و به مردم بیشتر خدمت کنند.

وی ادامه داد: میزان فطریه همان مبلغی است که دفتر مقام معظم رهبری اعلام می کند که حداقل ۶۵۰ هزار ریال و حداکثر یک میلیون و ۸۰۰ هزار ریال است.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی فرد اظهار کرد: در میدان مبارزه، اراده ای که قوی‌تر و خدایی تر باشد پیروز میدان است. در راهپیمایی امروز صحنه های زیبایی را مشاهده کردیم به گونه ای که بانوان ما فرزندان شیرخوار خود را در مسیر قرار دادند که نشان می دهد آینده متعلق به امت حزب الله است.

https://hoorkhabar.ir/716073کپی شد!
602