افزایش نگران‌کننده تصادفات رانندگی در خوزستان

رئیس اورژانس خوزستان با هشدار نسبت به افزایش نگران‌کننده تصادفات رانندگی، روزهای اخیر در خوزستان بر لزوم رعایت دقت توسط رانندگان تاکید کرد.

هورخبر –  فرهنگ کره‌بندی رئیس اورژانس خوزستان امروز(۵ فروردین‌ماه) با تاکید بر لزوم رعایت اصول ایمنی در رانندگی، نسبت به افزایش تصادفات جاده‌ای هشدار داد و اظهار داشت: متاسفانه در روزهای اخیر با توجه به افزایش سفرهای نوروزی شاهد افزایش نگران‌کننده تعداد تصادفات رانندگی در محورهای مختلف جاده‌ای استان خوزستان بوده ایم که منجر به فوت و جراحت تعدادی از هموطنان شده است.

این مقام مسئول گفت: در ۲۴ ساعت گذشته تنها ۶ مورد تصادف در جاده‌های استان خوزستان متاسفانه ۲۴ کشته و مصدوم بر جای گذاشته است و حادثه‌خیزترین مسیرهای استان در روزهای اخیر مربوط به محورهای شهرستان مسجدسلیمان بوده است.

رئیس اورژانس خوزستان با تاکید بر لزوم رعایت دقت در رانندگی توسط رانندگان بیان کرد: تیم‌های تخصصی عملیاتی اورژانس خوزستان با انجام نزدیک به ۵۰ ماموریت در روز گذشته(۴ فروردین‌ماه) به مددجویان حوادث جاده‌ای خدمت‌رسانی کرده‌اند و با توجه به افزایش حوادث با استقرار تیم‌های عملیاتی ویژه در محورهای استان همراه مسافران هستند. بنابراین از مردم تقاضا داریم در صورت بروز هر گونه حادثه‌، فوراً با اورژانس تماس بگیرند و از هرگونه اقدام عجولانه خودداری کنند.

وی افزود: سرعت بیش از حد، عدم توجه به جلو، استفاده از تلفن همراه و سایر عوامل منحرف‌کننده و رانندگی در خستگی و خواب‌آلودگی می‌توانند عوامل اصلی تصادفات رانندگی باشند.

https://hoorkhabar.ir/715938کپی شد!
613
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.