درخشش فولاد مردان اکسین خوزستان در سی و پنجمین جشنواره امتنان از واحدهای برتر خوزستان

به گزارش روابط عمومی صبح امروز دوشنبه(۱۶ بهمن ۱۴۰۲) طی مراسمی که با حضور جمعی از مدیران استانی و کشوری در سالن اجتماعات اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان برگزار گردید،تعداد ۹ نفر از کارگران شرکت فولاد اکسین خوزستان در جشنواره امسال پس از ممیزی و داوری انتخاب و از آنان تقدیر بعمل آمد.

هورخبر –  در جشنواره امتنان(نخبگان کار و صنعت) که از سوی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی هرساله در سطح کشور برگزار می گردد، تعداد ۹ نفر از کارگران شرکت فولاد اکسین خوزستان در جشنواره امسال خوش درخشیدند.

این جشنواره هر ساله با هدف تجلیل از کارگران، گروه‌های کاری و واحد‌های نخبه و نمونه و همچنین به منظور ترویج و تقویت فرهنگ کار و در دو مرحله استانی و کشوری و در سه بخش صنعت،خدمات و کشاورزی انجام می‌شود.

در این مراسم لوح واحد شایسته تقدیر از آن مهندس محمدی مدیر عامل شرکت فولاد اکسین خوزستان شد و محسن رحیمی فر،سید محمد نوری،رضا قیطاسی،سرکار خانم ساناز مکوندی و راضیه روانان در گروه کار شایسته در بخش خدمات جشنواره و ایمان محمدزاده،وحید لرکی و غلامحسن غداری در گروه کار شایسته بخش صنعت جشنواره به عنوان برگزیدگان بخش گروه کار نمونه با اهدا تندیس و لوح قدردانی بعمل آورده شد.

https://hoorkhabar.ir/715708کپی شد!
1692