هلاکت یک داعشی و دستگیری تعدادی تروریست در کشور

معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور با اشاره به هلاکت یک عنصر داعشی در مرز خوزستان و دستگیری تعدادی از تروریست ها در روزگذشته، جزئیات بیشتر این ماجرا را تشریح کرد.

هورخبر – سید مجید میراحمدی معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور، با اشاره به هلاکت یک عنصر داعشی در مرز خوزستان گفت: این عنصر تروریستی ساعت ۱۲:۳۰ شب گذشته از مرز سوسنگرد-چذابه وارد کشور شد، دستگاه‌های امنیتی هم که او را در کنترل و رصد خود داشتند به او دستور توقف دادند که این فرد تروریست به دستور ماموران امنیتی توجه نکرد و اقدام به تیراندازی به سمت نیروهای امنیتی کرد.

وی اضافه کرد: با آغاز تیراندازی توسط این تروریست درگیری بین او و ماموران ما آغاز شد و این فرد تروریست به هلاکت رسید و با این که او بیش از ۲۵ گلوله شلیک کرده بود اما با هوشیاری مأموران، آسیبی به کسی وارد نشد.

میراحمدی با بیان اینکه حساسیت و اشراف دستگاه اطلاعاتی بعد از حادثه تروریستی کرمان روی تحرکات تروریست‌ها افزایش داشته است، تأکید کرد: دستگاه اطلاعاتی کشور روز گذشته تعدادی از تروریست‌ها را در سراسر کشور دستگیر کردند.

وی با بیان اینکه سرنخ اقدامات تروریستی و تروریست‌ها به رژیم صهیونیستی متصل است، گفت: اینها به دنبال ایجاد شبکه هستند؛ داعش را در عراق، سوریه، لبنان، یمن و کشورهای مختلف ایجاد ‌و تجهیز کردند تا این ظرفیت را علیه جمهوری اسلامی به طور مستقیم به کار گیرند اما به دلیل توانمندی‌ها و اشراف خوب دستگاه‌های امنیتی ما تا به حال جز در موارد خاص موفق به اجرای نقشه های شوم خود نشده‌اند.

معاون امنیتی وزیر کشور تاکید کرد: تروریست ها تلاش‌های زیادی را برای ضربه زدن به کشور و مردم ما انجام می‌دهند که همواره به دلیل بیداری مردم و دستگاه اطلاعاتی موفق به انجام نیات شوم و پلید خودشان نشدند.

https://hoorkhabar.ir/715644کپی شد!
3354
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.