رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی خوزستان انتخاب شد

سید احمد پورفرجی با رای اکثریت اعضا به عنوان رئیس این شورا انتخاب شد.

هورخبر – با حضور اکثریت اعضای ستاد مرکزی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان، سید احمد پورفرجی با رای اکثریت اعضا به عنوان رئیس شورا انتخاب شد.

پس از بحث و گفتگو با شیوه رای‌گیری در شورا دو عضو مورد رای‌گیری قرار گرفتند، که در پایان سید احمد پورفرجی بیشترین آراء را کسب کرد.

گفتنی است سید احمد پورفرجی عضو اصلی و از پیشکسوتان باسابقه این شورا محسوب می‌شود.

لازم به ذکر است دکتر ناصر سودانی ریاست سابق شورا به دلیل حضور در جمع کاندیداهای مجلس شورای اسلامی، بر اساس آیین‌نامه داخلی از سمت ریاست کناره گیری کرده بود.

در ادامه با حکم ریاست شورای ائتلاف انقلاب اسلامی استان ذوالفقار کیانی بعنوان نائب رئیس انتصاب شد.

در مرحله بعدی انتخابات، حسن حائری با رای اکثریت بعنوان دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان خوزستان انتخاب گردید.

https://hoorkhabar.ir/715347کپی شد!
3670
۱
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  • علی بهمن اعتماد مجدد به علیرضا ورناصری پیام های مختلفی دارد امروز، فرصتی تاریخی پیش روی ماست تا با انتخاب درست و هوشمندانه، سرنوشت جامعه خود را به سمت توسعه، پیشرفت و عدالت سوق دهیم. این فرصتی است برای تأیید مجدد تعهد و کارنامه‌ی یکی از فرزندان خودمان، علیرضا ورناصری، که پیش‌تر نیز افتخار خدمت به شما را داشته است. علیرضا ورناصری، نمادی از پشتکار، تخصص و صداقت است. او که خود را وقف خدمت به این خطه از میهن کرده، با برنامه‌های مشخص و عملکرد شفاف خود در دوره‌ ی قبلی نشان داده که می‌توان مجدد بر او به عنوان نماینده‌ای متعهد و کارآمد حساب باز کرد. او به خوبی با چالش‌ها و مسائل حوزه انتخابیه آشناست و با دستی پر از تجربه، آماده‌ی مقابله با موانع و پیشبرد اهداف مشترکمان است. از توسعه زیرساخت‌های اجتماعی و اقتصادی گرفته تا حمایت از جوانان و ایجاد فرصت‌های شغلی پایدار، ورناصری با برنامه‌ریزی دقیق و پیگیری مستمر، می تواند صدای شما را به گوش مسئولان برساند و حقوق تان را از هر طریق ممکن دنبال کند. همشهریان عزیز، رای شما نه تنها یک انتخاب است، بلکه یک سرمایه‌گذاری برای آینده‌ای روشن‌تر است. با انتخاب مجدد علیرضا ورناصری، ما نه تنها مجددا یک نماینده کاردان و متعهد را راهی مجلس شورای اسلامی می‌کنیم، بلکه پیامی روشن به همه مسئولان می‌فرستیم که ما، مردم حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، لالی، اندیکا و هفتکل، برای دستیابی به حقوق و توسعه‌ی خود، از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد. بیایید با حضوری پرشور در پای صندوق‌های رأی و با انتخابی آگاهانه، دوباره به علیرضا ورناصری اعتماد کنیم و او را به عنوان نماینده‌ای شایسته و متعهد به مجلس شورای اسلامی بفرستیم. این انتخاب، سرمایه‌ای است برای آینده‌ای که همه ما آرزوی آن را داریم.
منتشر شده۱