جزئیات سوءقصد به جان یکی از کارگران شرکت هفت‌ تپه/ آیا اسدبیگی پشت این اقدام است؟

یکی از کارگران شرکت هفت تپه گفت: روز پنجشنبه وقتی می‌خواستم از شرکت بیرون بروم در حالی که هنوز در محوطه کاری شرکت هفت تپه بودم، نزدیک کارخانه مورد تیراندازی ضاربان قرار گرفتم که در مجموع ۵ گلوله شلیک شد.

هورخبر – روز پنجشبه هفته گذشته خبری در رسانه‌ها محلی شهرستان شوش استان خوزستان مبنی بر سوء قصد به جان محمد خنیفر، کارگر شرکت هفت تپه منتشر شد. لذا برای بررسی جزئیات این اتفاق گفتگویی با وی داشتیم که در ادامه می خوانید.

خنیفر در این خصوص گفت: سابقا نیز چند مرتبه سوء قصد انجام شده بود و درب خانه پدری من ۱۶ گلوله شلیک شده بود و یکبار دیگر هم هنگام سرقت گوشی مصدوم شدم و در لگنم پلاتین گذاشتند و چند بار هم کارگران دیگر هفت تپه که در اعتراضات خصوصی سازی فعال بودند مورد سوء قصد قرار گرفتند.

وی افزود: روز پنجشنبه وقتی می‌خواستم از شرکت بیرون بروم در حالی که هنوز در محوطه کاری شرکت هفت تپه بودم، نزدیک کارخانه مورد تیراندازی ضاربان قرار گرفتم که در مجموع ۵ گلوله شلیک شد که یک گلوله از نزدیک سر عبور کرد.

این فعال کارگری ادامه داد: بقیه گلوله‌ها به صندوق عقب و درب ماشینم برخورد کرد و یکی از گلوله‌ها نیز به بالای باک برخورد کرد و اگر کمی پایین‌تر بود احتمالا آتش گرفتن خودرو وجود داشت.

خنیفر بیان کرد: ضاربان پس از شلیک گلوله بلافاصله با خودرو پراید بدون پلاک از محل حادثه متواری شدند، سرنشینان این ماشین سه نفر بودند و ضارب صندلی عقب نشسته بود و صورتش نیز کاملا پوشیده بود.

این کارگر شرکت هفت تپه عنوان کرد: بعد از جریان خلع ید اسدبیگی، افرادی که با این شخص قرارداد ۲۰ ساله امضا کرده بودند، شروع به مصادره املاک هفت تپه مانند کارخانه رب گوجه و کارخانه ذغال و زمین‌های هفت تپه کردند، زور شرکت نیز به این افراد نمی‌رسید و ما به عنوان کارگران شروع به پیگیری کردیم و تلاش بر احیای زمین‌ها داشتیم.

محمد خنیفر، کارگر شرکت هفت تپه در پایان گفت: ما برای اینکه مالکیت هفت تپه بر زمین‌ها را نشان دهیم از جیب خودمان درخت‌های اکالیپتوس کاشتیم که به نظر می‌رسد این اقدام، افراد وابسته به اسدبیگی را جریحه دار کرد.

https://hoorkhabar.ir/714951کپی شد!
2825
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.