رشد ۴۰ درصدی تامین ماشین آلات دهیاری های خوزستان

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خوزستان از رشد ۴۰ درصدی تامین ماشین آلات دهیاری های خوزستان نسبت به ۲۰ سال گذشته خبر داد.

هورخبر –  محمد خانچی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خوزستان امروز در آیین رونمایی از هشت دستگاه آتش نشانی پیش رو روستاهای بخشداری شهرستان اهواز که در محل فرمانداری اهواز با حضور مدیر کل امور شهری، مدیر کل امور روستایی، فرماندار شهرستان و تعدادی دیگر از مسوولین شهرستانی برگزار شد، ضمن اشاره به نگاه دولت سیزدهم به تحقق عدالت در سطح خوزستان اظهار داشت: خدمت گذاری برای تحقق پیشرفت و عدالت یکی از اهداف جهاد خدمت در سطح استان است که با یک نگاه اجمالی شاهد انجام پروژه های عمرانی در تمامی روستاها و شهرهای استان هستیم.

این مقام مسئول گفت: بیش از چهار هزار پروژه در سطح روستاهای استان در حال انجام است و آبادانی و پیشرفت در سطح روستاهای بسیار مشهود است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خوزستان در پایان به تهیه ماشین آلات مورد نیاز دهیاری های استان اشاره کرد و افزود: ۳۰۷ دستگاه ماشین آلات طی دو سال گذشته برای دهیاری های استان تامین شده که ۷۲ دستگاه آن تحویل دهیاری شد و ۶۳ دستگاه در مرحله تحویل و ۱۷۲ دستگاه در مرحله خرید است که ارزش کلی این ماشین آلات قریب به ۳۰۰ میلیارد تومان خواهد شد که رشد ۴۰ درصدی نسبت به ۲۰ سال گذشته را به ثبت خواهد رساند.

https://hoorkhabar.ir/714939کپی شد!
4978