ثبت نام حجت الاسلام رضا حیدری در انتخابات مجلس خبرگان رهبری از خوزستان

حیدری در خانواده ای فرهنگی در ایذه متولد و پس از پایان دوره متوسطه وارد حوزه علمیه شد و از سال ۱۳۷۹ تاکنون به تدریس و تربیت طلاب اشتغال دارد.

هورخبر – ثبت نام ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری از ساعت ۸ صبح روز یکشنبه ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ به مدت یک هفته آغاز شد و در پنجمین روز آن، حجت الاسلام رضا حیدری از مجتهدان و محققان برجسته حوزه علمیه با حضور در فرمانداری قم برای حوزه انتخابیه استان خوزستان، ثبت نام کرد.

رضا حیدری در خانواده ای فرهنگی در ایذه متولد شد. پس از پایان دوره متوسطه وارد حوزه علمیه شد و از سال ۱۳۷۹ تاکنون به تدریس و تربیت طلاب اشتغال دارد. از مهم‌ترین سوابق کار فرهنگی و سیاسی وی می‌توان به مسئولیتهای متعدد در نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های خوزستان، تاسیس نشریه و روزنامه، تاسیس قرارگاه فرهنگی و امور روحانیون وزارت نفت در خوزستان اشاره کرد.

گفتنی است استان خوزستان در مجلس خبرگان رهبری دارای ۶ نماینده است. برخلاف انتخابات مجلس دوازدهم که به صورت غیر حضوری و الکترونیکی بود ثبت نام داوطلبان انتخابات خبرگان رهبری به صورت حضوری انجام می‌شود. داوطلبان نمایندگی از هر استان باید به فرمانداری‌های مراکز استان خود مراجعه و ثبت نام خود را به صورت حضوری انجام دهند.

همچنین در وزارت کشور و شهر قم ثبت نام برای همه داوطلبان از سراسر کشور صورت می‌گیرد. ثبت نام‌ ها نیز از ۱۴ آبان ساعت ۸ تا ۱۸ شروع شده است و تا شنبه ۲۰ آبان ادامه دارد.

https://hoorkhabar.ir/714645کپی شد!
3632
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.