ویسی: با ایمان باصفا به توافق رسیده‌ایم/استقلال‌خوزستان خانه مبعلی است

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان می‌گوید با ایمان باصفا به توافق رسیده‌ایم و امیدواریم در فصل پیش‌رو برای ما خوب کار کند.

 

عبدالله ویسی  اظهارکرد: با آقای قلعه‌نویی درخصوص ایمان باصفا، هافبک تیم فوتبال استقلال صحبت کردیم و قلعه‌نویی زحمت کشید و این بازیکن را به ما داد. ما با باصفا به توافق رسیده‌ایم و قرارداد آن نیز بسته خواهد شد. انشاالله این بازیکن در فصل جدید بتواند در تیم ما خوب کار کند و سال بعد نیز بازهم به استقلال تهران برگردد.

وی در ادامه درخصوص ایمان مبعلی نیز اظهار کرد: مبعلی سال گذشته زمانی که می‌خواست به تیم استقلال تهران برود، باید با ما تسویه‌حساب می‌کرد و رسما از باشگاه ما جدا می‌شد که این اتفاق افتاد و در حال حاضر هم با ما قرارداد ندارد و بازیکن استقلال تهران است.

ویسی با بیان این‌که اگر مبعلی بخواهد به استقلال خوزستان برگردد با تمام وجود در خدمت او هستیم، گفت: با مبعلی صحبت‌هایی داشته‌ایم و اگر استقلال تهران او را بخواهد، بازیکن این تیم است و ما هم دوست داریم که او در این تیم بماند، چرا که آن‌جا استقلال تهران است و مبعلی هم این تیم را دوست دارد ولی اگر در آن‌جا با مشکلی برخورد کرد، این‌جا خانه خودش است و می‌تواند برگردد.

وی در ادامه درباره جذب دو بازیکن خارجی عنوان کرد: در حال جذب این دو بازیکن که در پست‌های دروازه‌بان و حمله هستند، می‌باشیم. آن‌ها در تمرینات اولیه تیم که در اهواز است، حضور ندارند و احتمالا در اردوی اول‌مان که در بروجرد است، به تمرینات برسند.

https://hoorkhabar.ir/65979کپی شد!
67