کشت ۵۰۰۰ اصله درخت در شاوور

شهردار شاوور گفت: به منظور تقویت فضای سبز و بهبود تفریحگاه‌های این شهرستان شهرداری شاوور بیش از ۵ هزار اصله درخت در این شهر کاشته است.

عظیم دیندار اظهار کرد: اهمیت تقویت فضای سبز شهری در شهر شاوور باعث شده است تا شهرداری بخشی از اقدامات خود را در این زمینه متمرکز کند.

وی در ادامه افزود: شهرداری شاوور از ورودی چغازنبیل تا شهر شاوور را با پنج هزار اصله درخت که از انواع درختان همخوان با اقلیم خوزستان هستند از نظر فضای سبز تقویت کرده است و می‌کوشیم تا در این زمینه شاخص‌های سرانه فضای سبز شهر شاوور به حد استاندارد برسد. درختان کشت شده در این منطقه از نوع کن‌کارپوس، ابریشم، نارنج و.. هستند و همگی در اقلیم خوزستان رشد و نمو خوبی دارند و به این دلیل برای کشت در مناطق مختلف شهر شوش انتخاب شده‌اند.

دیندار خاطرنشان کرد: پس از کشت درخت نگهداری آن اهمیت بسیار زیادی دارد و به این دلیل می‌کوشیم تا شرایط را برای نگهداری و آبیاری این درختان فراهم کنیم و در این زمینه از همه توان نیروهای شهرداری استفاده خواهیم کرد.

وی تاکید کرد: تقویت فضای سبز شهری به منظور بهبود شرایط تفریح مردم و زیباسازی شهر شاوور در دستور کار قرار گرفته است و به این دلیل می‌کوشیم تا در اسرع وقت در این زمینه تحولی اساسی ایجاد شود. شهرداری شاوور از همه توان خود برای بهبود شرایط فضای سبز و نگهداری فضاهای موجود استفاده می‌کند و در این زمینه برنامه‌ ویژه‌ای در دستور کار دارد.

https://hoorkhabar.ir/63076کپی شد!
100
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.