ششمین جشنواره استانی شعر دفاع مقدس خوزستان برگزار می‌شود

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان گفت: ششمین جشنواره استانی شعر دفاع مقدس با عنوان «ترنم مهتاب» در تالار مهتاب کتابخانه مرکزی خوزستان در اهواز برگزار می‌شود.

 

سرتیپ دوم پاسدار محمد علی‌پور ، مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان، در این باره توضیح داد: ششمین جشنواره شعر دفاع مقدس با هدف گسترش فرهنگک غنی دفاع مقدس، ترویج فرهنگ ایثار، جهاد و شهادت در هفت محور و موضوع برجسته برگزار می‌گردد.

علی‌پور تصریح کرد: موضوعات این جشنواره عبارت است از هشت سال دفاع مقدس، شهدای هسته‌ای، ایثارگران، جانبازان و آزادگان، جنگ نرم، شعر دفاع مقدس با تکیه بر مفاهیم عاشورایی و نقش زنان در دفاع مقدس با موضوع آزاد.

وی افزود: در بخش جانبی این جشنواره مسابقه پیامکی برای عموم مردم  با موضوع دفاع مقدس به همراه اهدای جوایز در نظر گرفته شده است.

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان از چاپ کتاب اشعار برگزیده ششمین جشنواره شعر استانی دفاع مقدس و اهدا کمک هزینه حج عمره به نفرات اول جشنواره هم خبر داد.

علی‌پور ضمن اعلام برگزاری این جشنواره در ۱۸ دی ۹۳ امسال بیان کرد:  آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره روز یکشنبه ۳۰ آذر ۹۳ است

گفتنی است علاقه‌مندان شرکت در ششمین جشنواره شعر استانی دفاع مقدس می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره  واقع در امانیه، خیابان عارف بین خیابان دز و سقراط  اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان  صندوق پستی ۶۱۵۵۵ـ۱۱۷۷ یا به رایانامهKhozestan.bonyad@gmail.com  ارسال کنند و جهت هر گونه اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های ۳۳۳۶۵۵۳۵ و ۳۳۷۳۱۷۴۲ حاصل بگیرند.

https://hoorkhabar.ir/458794کپی شد!
36
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.