بازدید مدیران شبکه یک از پشت صحنه «میکائیل»/ سریال فاقد صحنه‌های اغراق‌آمیز است

مدیر شبکه یک سیما با حضور در پشت صحنه سریال «میکائیل» از نزدیک در جریان روند ساخت آخرین ساخته سیروس مقدم قرار گرفت.

شب گذشته مهدی فرجی (مدیر شبکه یک)، سعید منتظرالمهدی (معاون اجتماعی ناجا) و رحمان سیفی آزاد (مدیر مجموعه‌های تلویزیونی) با حضور در لوکیشن سریال «میکائیل» به کارگردانی «سیروس مقدم» از نزدیک در جریان ساخت این سریال قرار گرفتند.

بنا بر این گزارش، شب گذشته قسمت ۱۱ این سریال در لوکیشن کلانتری ۱۶۶ لواسان با حضور کامبیز دیرباز تصویربرداری شد و مهدی فرجی در حاشیه این بازدید گفت: یکی از وظایف رسانه ملی انعکاس کارهای پلیسی و امنیتی است زیرا نتیجه کار پلیس امنیت و آرامش کشور است.

وی همچنین با الهام غفوری تهیه کننده، سیروس مقدم کارگردان و برخی از بازیگران و عوامل این سریال گفت و گو کرد.

مدیر شبکه یک میکاییل را سریالی درام خانوادگی، اجتماعی و پلیسی دانست و گفت: این سریال با مشارکت و همکاری ناجی هنر ساخته و از شبکه یک پخش خواهد شد.

فرجی با بیان اینکه تولید سریال‌های پلیسی و امنیتی برای مخاطبان جذاب و دیدنی است افزود: سریال‌های پلیسی به دلیل موضوع و صحنه‌های تعقیب و گریزی که دارند همه جای دنیا مخاطب دارند و شبکه یک سیما نیز می‌کوشد ضمن ارائه سریال‌های پر محتوا و پرمخاطب بخشی از فعالیت‌های نیروی انتظامی را در قالب سریال‌های پلیسی به تصویر بکشد.

مدیر شبکه یک تصریح کرد: طی جلساتی که با مسئولین نیروی انتظامی همچنین سیروس مقدم؛ کارگردان و سعید نعمت الله؛ نویسنده سریال میکاییل داشتیم، قرار شد تا جایی که امکان دارد واقعیت‌ها در سریال نمود پیدا کند و سریال فاقد صحنه‌های اغراق آمیز باشد.

فرجی در ادامه خاطرنشان کرد: اهمیت کار پلیس در ایجاد امنیت و نظم در جامعه و مبارزه با مشکلات امنیتی و مفاسد بر کسی پوشیده نیست، اما با این حال یکی از وظایف رسانه ملی توجه دادن و نشان دادن گوشه ای از زحمات نیروهای امنیتی به مردم است زیرا نتیجه کار پلیس برقراری آرامش و ثبات کشور است که هر دوی اینها لازمه توسعه و پیشرفت هستند.

به گفته مدیر رسانه ملی یکی از اهداف ساخت سریال میکاییل این است که به جایگاه پلیس و نقش امنیتی آن در ایجاد نظم و آرامش حاکم در زندگی شهری و همچنین ضرورت وجود کلانتری و پاسگاه نیروی انتظامی در اقتدار و نظم حاکم در جامعه توجه شود.

فرجی همچنین به پخش سریال پازل از شبکه یک اشاره کرده و افزود: پخش سریال پازل که گوشه ای از فعالیت سربازان گمنام امام زمان در حفظ امنیت کشور را به تصویر کشید و ساخت سریال میکاییل و قورباغه و قناری که هر دو مضمونی پلیسی دارند نشان از اهتمام مدیران شبکه یک برای معرفی دستاوردهای نیروی انتظامی و امنیتی در آرامش کنونی کشور به مردم، است.

فرجی در انتها ابراز امیدواری کرد همکاری شبکه یک سیما و نیروی انتظامی بویژه ناجی هنر با هدف انعکاس فعالیت های نیروی انتظامی به بهترین نحو بیش از پیش ادامه یابد. رسانه ملی نمایش داده شود.

شب گذشته کامبیز دیرباز، سیروس میمنت و مجید واشقانی در لوکیشن پاسگاه ۱۱۴ در لواسان مقابل دوربین امیر معقولی رفتند و سکانس‌های مربوط به قسمت ۱۱ این سریال را ضبط کردند.

به گفته محمود اتحادی مدیرتولید میکاییل تاکنون ۱۲ قسمت از این سریال نوشته شده است و گروه از روز چهارشنبه برای تصویر برداری بخش های داخل شهری عازم مرکز شهر می‌شوند.

https://hoorkhabar.ir/455189کپی شد!
63
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.